Tag: rinovimin

PSG – Real Madrid, luftë e madhe për Mbappen

14/04/2021

Reali ende i etur për Mbappe, PSG kërkon rinovimin Real Madrid është shumë optimist se do të nënshkruaj me Kylian Mbappe gjatë kësaj vere. Goal ... Read More

Calhanoglu në Juventus?

05/04/2021

Calhanoglu pranë transferimit te Juventusi. Bisedimet për rinovimin e kontratës së Hakan Calhanoglut me Milanin kanë ngecur dhe Juventusi thuhet se po konsideron një transferim ... Read More

Pas ndeshjes, Lautaro Martinez jep një lajm të rëndësishëm për rinovimin

14/03/2021

Martinez flet për rinovimin. Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka pranuar se janë duke vazhduar negociatat për rinovimin e kontratës. Argjentinasi sot (e diele) ishte ... Read More

Juventus-Dybala, vjen lajmi i fundit

22/02/2021

Juventusi po punon për rinovimin e kontratës me Dybalan. Drejtori sportiv Fabio Paratici tha se Juventusi vazhdon të negociojë me Paulo Dybala. Dybala është i ... Read More

Rinovimi i kontratës, Ibrahimovic ‘mesazh’ Milanit

07/02/2021

Ibrahimovic ‘mesazh’ Milanit për rinovimin e kontratës. Pas dy golave ndaj Crotones, ylli i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic i ka dërguar mesazh drejtuesve për rinovimin ... Read More

Lautaro-Inter, ky është lajmi i fundit

31/01/2021

Lautaro Martinez flet per rinovimin e kontratës. Inter ka triumfuar ndaj Beneventos në kuadër të xhiros së 20-të të Serie A. Fillimisht, Importa, shënoi auto-gol ... Read More

Milani pritet të nënshkruajë me pesë super lojtarë

27/01/2021

Milani fokusohet në rinovimin e kontratës së pesë yjeve të skuadrës. AC Milani do nis të punojë me rinovimin e kontratës, sapo të mbyllet afati ... Read More

Ronaldo – Juventus, vjen lajmi i shumëpritur

14/01/2021

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i hapur që të rinovojë kontratën deri në ... Read More

Kylian Mbappe i thotë ‘JO’ PSG-së

07/01/2021

Mbappe i thotë ‘JO’ PSG-së. Mbappe po refuzon rinovimin e kontratës. Mendjen e ka te Reali. Kylian Mbappe nuk ka pranuar të ulet dhe të ... Read More

A ka Atletico Madrid dyshime në Simeonen?

07/01/2021

Atletico Madrid nuk ka dyshime në Simeonen duan rinovimin me teknikun argjentinas. Atletico Madrid nuk ka dyshime lidhur me të ardhmen e trajnerit Diego Simeone ... Read More

Deklarata e fundit e yllit të madh ‘dridhi’ Liverpoolin

07/01/2021

‘Dridhet’ Liverpooli, Wijnaldum refuzon rinovimin e kontratës dhe alarmon Barcelonën. Mesfushori i Liverpoolit, Georginio Wijnaldum ka refuzuar rinovimin e kontratës, që i skadon në qershor. ... Read More

Përfundon takimi Maldini-Stipic, mësohet se a u arrit marrëveshja për rinovimin e Calhanoglu

16/12/2020

Përfundon takimi Maldini-Stipic, nuk ka marrëveshje për rinovimin e Calhanoglu. Ka zgjatur rreth 4 orë takimi i menaxherit të turkut Calhanoglu, Gordon Stepic dhe dy ... Read More