Tag: rikuperuar

Milan merr lajmin e keq nga Rebic

28/10/2020

Rebic shtyn rikthimin e tij! Duhet pritur edhe pak. Ante Rebic është rikuperuar nga problemi në bërrylin e tij, por që sigurisht ende nuk është ... Read More

Ia del Lionel Messi

30/03/2019

Messi është rikuperuar dhe është ftuar për ndeshjen që Barcelona e zhvillon nga ora 16:15 me Espanyolin.Lionel Messi ia ka dal. 10-shi magjik i Barcelonës, ... Read More

Modric, një numër 10 më shumë se kurrë

30/01/2019

Luka Modric është rikthyer. Ai e ka rikuperuar formën e tij në muajin janar, duke kulmuar me Real Madridin, pasi mblodhi pothuajse të gjitha shpërblimesh ... Read More