Tag: Rezarta

“Je nuse në familjen më kriminale”! Anëtari i PD i kthehet ashpër Rezarta Shkurtës: Lahesh në vaskë gjaku!

02/09/2020

Letra e një qytetari dedikuar diktatorit Enver Hoxha, që u publikua nga nusja e tij, Rezarta Shkurta, ka shkaktuar jo pak debate.Së fundi, është anëtari ... Read More

Rezarta Shkurta publikon letrën dedikuar Enver Hoxhës: Dikur të urreja, sot të kërkoj falje…

31/08/2020

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në faqen e saj në Instagram një letër, që i dedikohet diktatorit Enver Hoxha. Siç duket, letra i ka mbërritur ... Read More

“Me këmbë përpjetë”/ Rezarta Shkurta tregon sesi e sjellë burrin për 2 sekonda në shtëpi

24/06/2020

Rezarta Shkurta shpesh ndan në rrjetet sociale copëza nga e përditshmja e saj. Shpesh në postime është edhe bashkëshorti, Ermal Hoxha. Këtë herë këngëtarja ka ... Read More

Urimi i veçantë i Rezarta Shkurtës për ditëlindjen e bashkëshortit: Uroj të plakemi bashkë e të numërojmë ëndrrat

08/06/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Rezarta Shkurta është gjithmoë aktive ne rrjetet sociale, ku ndan më shumë rreth përditshmërisë së saj, apo dhe momentet e ... Read More

Rezarta Shkurta tregon se si u njoh me bashkëshortin e saj: Desh u përplasëm me makinë

06/04/2020

Këngëtarja Rezarta Shkurta tashmë prej vitesh është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, Ermal Hoxha. Gjatë një mini-interviste me ndjekësit e saj në rrjetin ... Read More

Së shpejti dasëm, Rezarta Shkurta jep lajmin e bukur dhe tregon unazën e propozimit

03/02/2020

Rezarta Shkurta mori propozim të dytë për martesë nga bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, teksa ndodhin me pushime në Dubai, një vit më parë. Ditën ... Read More

Mes çarçafëve të bardhë dhe gjysmë nudo, Rezarta Shkurta ndan imazhet e nxehta me fansat

28/01/2020

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ... Read More

“Nuk ka lumturi më të madhe…” Këngëtarja Rezarta Shkurta dedikim për 98 vjetorin e Nexhmije Hoxhës

01/04/2019

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta është rishfaqur sërish këtë të hënë me një postim në rrjetin social, ku shihet përkrah gruas së ish diktatorit Enver ... Read More

Rezarta Shkurta ndan videon e rrallë të Herës me Nexhmije Hoxhën

01/04/2019

Rezarta Shkurta ka ndarë në rrjetet e saj sociale një video të rrallë të familjes së saj. Fokusi është vogëlushja e saj Hera dhe dashuria ... Read More

Rezarta Shkurta mbulohet në Abi Dhabi

15/01/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta, ka vendosur që së fundmi t’i japë vetes disa ditë të mira pushimi. Ajo ka shkuar në Emiratet e ... Read More