Tag: reperëve

Grushte e shkelma në mes të Tiranës me Finemin? Reagon për herë të parë Don Xhoni

10/02/2021

Mbrëmjen e djeshme u raportua për një përleshje fizike në Tiranë mes dy reperëve shumë të njohur dhe të ndjekur. Në një video ku shihej ... Read More

Festë në shtëpinë e Lyrical Son, reperi bën dedikimin e ëmbël për të bijën

27/01/2021

Lyrical Son është një prej reperëve më të dashur shqiptarë. Ai është gjithmonë aktiv në rrjete sociale, ku shumica e postimeve që ai ndan me ... Read More

Vajza e Mozikut e Loredanës po rritet çdo ditë e më shumë, shikoni kujt po i ngjan

05/12/2020

Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar. Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e ... Read More

Majk thumbon reperët: Të dobët, duan me hip pa bërë hop

24/11/2020

Pas një qetësie që dukej se po mbizotëronte mes reperëve shqiptarë, kanë nisur sërish betejat virtuale mes tyre. Majk, një nga reperët më të njohur ... Read More

“Janë ca fëmijë që s’ja vlen…”, Noizy ‘ndez’ sherrin me Stresin dhe Feron: Le të vdesin në heshtje…

13/04/2020

Duket se kjo kohë ka ndezur një ‘sherr’ virtual mes reperëve shqiptarë. Ka qenë Fero ai që i ka hedhur benzinë zjarrit, duke i bërë ... Read More

Mahmut Ferati nuk i njeh këto dy artiste shqiptare

15/06/2019

14:39 | 06/15/2019 Mahmut Ferati ka habitur me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes dy repereve të njohura. Mahmut Ferati ishte protagonisti i kësaj ... Read More

Geti apo Unikkatil? Ja kë zgjodhi Fiona Gllavica

30/04/2019

Fiona Gllavica ka zgjedhur mes reperëve, Getoar Selimi dhe Unikkatil. Aktorja Fiona Gllavica ka qenë së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’, konkretisht rubrikës ‘Kë zgjedh’, ... Read More

Tyga blen qafore 500 mijë dollarëshe

19/04/2019

Tyga konsiderohet të jetë njëri nga reperëve më të pasur në botë. Reperi ka shpenzuar 500 mijë dollarë në akcesorin e tij më të ri, ... Read More

Trim Jetullahu paralajmëron projektin e ri

16/04/2019

Trim Jetullahu është njëri prej reperëve më të pëlqyer shqiptarë. Ai është mjaft aktiv në projekte muzikore ku lirshëm mund të themi se sjell shpesh ... Read More

A ishte reagimi i Dafina Zeqirit kundërpërgjigje ndaj Ledri Vulës?

16/04/2019

Ka ardhur reagimi i Dafina Zeqirit, pas deklaratës së Ledrit për fjalorin e repereve femra Ledri Vula mbrëmë e ka publikuar një Instastory pranë të ... Read More

Dafina Zeqiri në përkrahje të repereve shqiptare

16/04/2019

Dafina Zeqiri është shprehur publikisht në përkrahje të repereve shqiptare dhe thotë se kishte mungesë të tyre. Dafina Zeqiri përmes një postimi në InstaStory, ka ... Read More

Ledri Vula për reperet femra: Mund të bëjnë reptura të mira edhe pa sharë

15/04/2019

Ledri Vula ka sqaruar se nuk ka asgjë kundër repereve femra. “Edhe femrat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka nuk është në ... Read More