Tag: reperes

Pas 1 viti merr fund sherri me çiftin zvicerian/ Loredana ndan foton ku shfaqet e buzëqeshur me zonjën Petra

22/09/2020

Mesa duket dhe nga postimi më i fundit i Loredanës, ka marrë fund sherri i reperes me çiftin zvicerian, i cili bëri bujë një vit ... Read More

Foto me barkun e rrumbullakosur, Nicki Minaj është në pritje të ëmbël

20/07/2020

Nicki Minaj është në pritje të ëmbël… Fansat e reperes kanë spekuluar me muaj të tërë nëse Minaj ka qenë shtatzënë, sidomos pasi ajo tregoi ... Read More

Çifti zvicerian s’i ndahet Loderanës: Humbëm 655.000 euro prej saj

16/07/2020

Çifti zvicerian që paditi Loredanën, vijon me akuzat e rënda drejtuar reperes. Aktualisht ajo ndodhet ende nën hetim dhe rrezikon të dëbohet nga Zvicra, nën ... Read More

Vëllai i madh: Unë nuk kam lidhje me “hajnitë” e Loredanës

10/05/2019

12:41 | 10 Maj 2019 12:41 | 10 Maj 2019 Marrja në pyetje nga autoritetet zvicerane e reperes nga Ferizaji, Loredana Zefi, bëri bujë gjithandej ... Read More

Fansi i propozon martesë Taynës

21/04/2019

Reperes Tayna dikush nga fansat i ka propozuar martesë. Rep-artistja Tayna ka mbledhur rreth vetes një numër të madh të ndjekësve të cilët e përcjellin ... Read More

Dafina Zeqiri koment Taynës, shikojeni çfarë i ka shkruar 

08/04/2019

Dafina Zeqiri i ka lënë koment reperes Tayna pranë postimit të saj të fundit. Tayna para pak minutash në llogarinë e saj në Instagram e ... Read More