Tag: renditje

Premtimi i Piolit: Milani im do të reagojë

07/11/2020

Nesër në mbrëmje Milani do të përpiqet të mbrojë vendin e parë në renditje, duke sfiduar Hellas Verona në një ndeshje të vështirë dhe delikate ... Read More

Mbappe, Messi, Sancho dhe top lojtarët më të vlefshëm

14/06/2019

8:46 | 14 Qershor 2019 08:46 | 14 Qershor 2019 Observatori i futbollit ‘CIES’ kanë bërë një renditje të lojtarëve më të vlefshëm në pesë ... Read More

10 pilotët më të paguar në historinë e Formula 1

03/04/2019

Lewis Hamilton është “mbreti” i Formula 1. Sipas një renditje të publikuar sot nga “Formula Money”, piloti britanik i Mercedes është piloti më i paguar ... Read More

Hazard flet pas shkëlqimit ndaj Huddesfield: Ishte paraqitje e madhe, besoj që Sarri tani është i lumtur

03/02/2019

Chelsea ka marrë një fitore të thellë 5-0 ndaj skuadrës së fundit në renditje, Huddersfield. Londinezët erdhën në këtë takim pas disa rezultateve negative dhe ... Read More

Dy kandidatë për stolin e Ferizajt, Bylbyl Sokoli dhe Agron Selmani në listën e ferizajasve

21/01/2019

Ferizaj po kërkon riorganizimin pas disa muajsh ‘pushim’ dimëror ku pozita në renditje mbetet shqetësuese. Trajneri Afrim Tovërlani është larguar nga posti i tij, ndërsa ... Read More