Tag: refuzimin

Sarri tregon pse Kepa refuzoi zëvendësimin: Ishte një keqkuptim, por kishte sjellje të gabuar

24/02/2019

Të gjithë u habitën me refuzimin e Kepa Arrizabalaga për t’u larguar nga loja në momentet e fundit të ndeshjes finale në EFL Cup ndaj ... Read More

Vetëvendosje: Gent Cakaj ishte anëtar i VV-së, mbështesim vendimin e Metës për mos dekretim të tij

10/01/2019

Lëvizja Vetëvendosje, ka përshëndetur vendimin e Presidentit, Ilir Meta, për refuzimin e dekretimit të  Gent Cakajt si Ministër për Evropën dhe Punë të Jashtme i ... Read More