Tag: recetën

Rita Ora e do ushqimin shqiptar, i kërkon nënës recetën për gjizë me speca

22/07/2021

Rita Ora në Los Angeles i kërkon nënës recetën për gjizë me speca. Kushdo që të jesh në jetë dhe kudo në botë të jesh, ... Read More

Arra dhe rozmarinë për kujtesë të fortë

30/10/2019

Arrat dhe rozmarina përbëjnë recetën ideale të vlerave për një zemër të shëndetshme, kocka të forta, shëndet prej shkencëtari por mbi të gjitha kujtesë të ... Read More

Pija magjike, një gotë prej saj ul presionin e gjakut

07/09/2019

Sot do ta prezantojmë recetën e pijes së përbërë me limon, hudhër dhe xhinxhër, që ndihmon në zhbllokimin e arterieve, si dhe uljen e shtypjes ... Read More

Pija e mrekullisë: Një gotë prej saj e ul shtypjen e lartë të gjakut dhe e zhbllokoni arteriet

06/09/2019

Sot do prezantoheni recetën e pijes së përbërë me limon, hudhër dhe xhenxhefil, që ndihmon në zhbllokimin e arterieve, si dhe uljen e shtypjes së ... Read More

Pija magjike që bën mrekulli me gjakun tuaj

08/08/2019

Sot do prezantoheni recetën e pijes së përbërë me limon, hudhër dhe xhenxhefil, që ndihmon në zhbllokimin e arterieve, si dhe uljen e shtypjes së ... Read More

Ilaçi i lashtë gjerman që i pastron arteret, i parandalon infeksionet dhe e forcon imunitetin

03/05/2019

Sot do t’jua tregojmë recetën e një ilaçi tradicional gjerman i cili është përdorur për trajtimin e shumë sëmundjeve të ndryshme. Ky ilaç i përket ... Read More