Tag: reagon

Balotelli riktkehet te Italia, ky është reagimi i tij

25/01/2022

Balotelli reagon për herë të parë pas rikthimit te Italia. Mario Balotelli ishte tepër i qetë pas njoftimit se Roberto Mancini e ka thirrur atë ... Read More

Nëna e Beatrixës reagon lidhur me parashutat dedikuar dyshes Donald-Bora

10/01/2022

Reagon nëna e Beatrixës lidhur me parashutat dedikuar dyshes Donald-Bora. Ditën e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” janë ndezur gjakrat, pas ngjarjes së ... Read More

Beatrix jep alarmin e shtatzënisë – kërkon ta bëjë testin, shikoni si reagon Donaldi

03/01/2022

Beatrix Ramosaj shtatzënë? Kërkon ta bëjë testin, shikoni si reagon Donaldi. Beatrix ka ngacmuar rëndë Donaldin. Derisa disa nga banorët po rrinin në oborrin e ... Read More

Genta Ismajli reagon pasi ndjekësit u shqetësuan për shtatzëninë e saj

24/12/2021

Ndjekësit shqetësohen për shtatzëninë e saj, reagon Genta Ismajli. Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta, do të bëhen prindër jo të një, por ... Read More

Fjolla i këshilloi gratë si t’i ndreqen burrit, Fisnik Syla befason me reagimin

18/12/2021

Fisnik Syla i reagon Fjolla Morinës. Pavarësisht raportimeve se janë ndarë, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla, duket se janë bashkë. Së paku kështu vërehet në ... Read More

Nëna e Beatrixës reagon sërish, tani përmendet edhe Bora Zemani

15/12/2021

Reagon sërish nëna e Beatrixës, tani përmendet edhe Bora Zemani. Pas hyrjes së vëllai binjak të aktorit, Donald Veshaj, Romeos, ndjekësit e shtëpisë më të ... Read More

Big Mama i reagon ashpër Antonelës: “Mos i hi laknave, qepe”

14/12/2021

“Mos i hi laknave, qepe”, Big Mama i reagon ashpër Antonelës. Në debatin mes Arjolës dhe Einxhelit, opinionistët i dhanë të drejtë Einxhelit. Opinionistja Balina ... Read More

Adriana Matoshi reagon pas debatit të ashpër mes Arjolës dhe Donaldit

14/12/2021

Debate të ashpra mes Arjolës dhe Donaldit, reagon Adriana Matoshi. Arjola ka humbur kontrollin ditëve të fundit dhe po përfshihet në debate të forta brenda ... Read More

Vajza e Sabianit reagon pasi ai u eliminua nga shtëpia

11/12/2021

Reagon vajza e Sabianit pasi ai u eliminua nga shtëpia. Sabiani ishte i eliminuari i radhës nga shtëpia mbrëmjen e djeshme. Ai doli përfundimisht këtë ... Read More

Pas humbjes së Hueyda El Saied, reagon për herë të parë bashkëshorti i saj

07/12/2021

Dy javë pas ndarjes nga jeta të Hueyda El Saied, reagon bashkëshorti i saj, Thierry. Nëpërmjet një postimi në profilin e balerinës, ai ka falenderuar ... Read More

PSG në bisedime me Zidanen, vjen reagimi nga Leonardo

26/11/2021

PSG reagon për Zinedine Zidanen Paris Saint Germain nuk është në bisedime me Zinedine Zidanen, thotë Leonardo. Që prej largimit të Ole Gunnar Solskjaer, është ... Read More

Marina u bë nënë për herë të parë, Luana nuk përmbahet në reagimin e saj

25/11/2021

Marina u bë nënë, reagon Luana Vjollca Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë. Emri i voglushes së çiftit është Marget, ... Read More