Tag: Rashica

Nusja e Milotit publikon foton më të ëmbël me djalin, ju shkrijnë me pamjet

22/01/2021

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës. Ai tani po shijon suksesin e madh si në ... Read More

Drejtori sportiv i Werderit tregon kur do të kthehet Rashica në fushë

14/01/2021

Frank Braumann thotë se Rashica është plotësisht i gatshëm për të luajtur përsëri. Milot Rashica e ka arritur përsëri gjendjen shumë të mirë fizike, prandaj ... Read More

Ҫfarë po ndodh me Milot Rashicën? A do të largohet nga Werderi gjatë janarit?

12/01/2021

A do të largohet Rashica nga Werderi gjatë janarit!? Ylli kosovar është rikthyer së fundmi nga lëndimi, i cili e la jashtë fushës nga fillimi ... Read More

Werder Bremen – Dortmund, formacionet zyrtare

15/12/2020

Rashica do të mungojë në ndeshjen e sotme të Bremen kundër Dortmund. Borussia Dortmund tashmë me Lucas Favren e shkarkuar, udhëton te Ëerder Bremen, për ... Read More

Transferimi i mundshëm i Rashicës, kjo është deklarata e drejtorit sportiv të Leverkusenit

11/12/2020

Milot Rashica ishte pranë një transferimi te Bayer Leverkusen në afatin kalimtar të verës, por një gjë e tillë nuk ndodhi dhe kosovari vazhdon të ... Read More

Belkizi tregon dhuratën super-luksoze që ia ka bërë Miloti

08/12/2020

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës. Ai tani po shijon suksesin e madh si në ... Read More

Belkiz e publikon Milotin duke luajtur me djalin e tij, ky detaj merr gjithë vëmendjen

08/12/2020

Kaq shumë i ngjan djali Milot Rashicës. Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera janë ndër çiftet simpatike, të ... Read More

Milot Rashica vjen me një deklaratë të papritur pas lëndimit

03/12/2020

Lojtari i njohur, Milot Rashica ka bërë një deklaratë pas lëndimit. Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është deklaruar pas lëndimit që pësoi të ... Read More

Mësohet se deri kur do të jetë Rashica tek Werder

02/12/2020

Mësohet se deri kur Milot Rashica do të jetë në skuadrën e Werderit. E ardhmja e tij mbetet e paqartë. Milot Rashica do të qëndrojë ... Read More

Werder – Rashica, ndodh ajo që pak kush e priste!

02/12/2020

E ardhmja e tij mbetet e paqartë. Milot Rashica do të qëndrojë te Werder Bremen të paktën deri në verën e ardhshme Werder Bremen ka ... Read More

Leverkusen – Rashica, lajm i papritur nga Gjermania

25/11/2020

Zbehet interesimi i Leverkusenit për Rashicën. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, mund të mbetet pjesë e Werder Bremenit deri në verën e vitit ... Read More

Muharrem Sahiti e konfirmon: Milot Rashica në konflikt me Werderin, dëshiron të vijë të luajë

06/11/2020

Ndihmëstrajneri i Kosovës, Muharrem Sahiti: Milot Rashica në konflikt me Werderin, dëshiron të vijë të luajë. Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes ditë më parë publikoi ... Read More