Tag: Raphael

Ylli i Real Madridit, dëshira e madhe e Pep Guardiolas

22/10/2019

19:24 | 10/22/2019 Manchester City po kërkon të forcojë mbrojtjen me yllin e Real Madrid, Raphael Varane. Mbrojtësi francez, Raphael Varane, është dëshira e radhës ... Read More

E duan Juventus dhe Man Utd – Real Madrid vendos çmimin për Varane

26/04/2019

Qendër mbrojtësi i Real Madrid, Raphaël Varane, është një prej lojtarëve që po vëzhgohet shumë për merkaton e verës. Kampionët e Serie A, Juventus dhe ... Read More

Real Madrid refuzon ta shet këtë lojtar

11/04/2019

Real Madrid është në dijeni se Raphael Varane e dëshiron largimin në fund të këtij sezoni. Raphael Varane i ka bërë me dije Real Madridit ... Read More

Real Madrid do t’i befasojë të gjithë me këtë transferim

08/04/2019

Real Madrid është vënë në presion të madh nga Raphael Varane. Real Madrid mund ta humbet Raphael Varanen në fund të këtij sezoni. Mbrojtësi francez ... Read More

Varane refuzon Man Utd, zgjedh një tjetër skuadër për sezonin e ri

02/04/2019

Raphael Varane thuhet se është i gatshëm të refuzojë një kalim te Manchester United për të nënshkruar me Juventusin. Mbrojtësi i Kombëtares së Francës është ... Read More

Real Madrid me transferim të papritur nga Atletico

02/04/2019

Real Madrid është në dijeni se Raphael Varane e dëshiron largimin. Raphael Varane i ka bërë të ditur Real Madridit se e dëshiron largimin në ... Read More

Liverpooli fuqishëm në garë për Varanen, por duhet të sakrifikojë një sulmues

20/03/2019

Liverpooli mund të transferojë Raphael Varanen nga Real Madridi këtë verë, por vetëm nëse do të lejonin largimin e Sadio Manes në drejtim të kundërt. ... Read More

Në rast të largimit nga Reali, Varane do të bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë në histori

19/03/2019

Raphael Varane e ka vënë në dyshim vazhdimin e karrierës te Real Madridi, mirëpo klubi që dëshiron ta blejë atë duhet ta thyejë rekordin transferues ... Read More

I riu planifikon të paditë prindërit në gjykatë: Më sollën në jetë pa më pyetur

05/02/2019

Raphael Samuel, 27-vjeç, planifikon të paditë prindërit pasi e kanë sjellë në jetë pa lejen e tij. Sipas tij, nuk ka ndonjë dallim mes lindjes, ... Read More

Marlon Moraes mposhtë Raphael Assuncaon, Jose Aldos ju deshën 44 sekonda ndaj Renato Moicanos – gjithçka që ndodhi në UFC 144

03/02/2019

Marlon Moraes i është hakmarrë Raphael Assuncaos të shtunën pasi ka mposhtur brazilianin 36 vjeçar në raundin e parë të sfidës kryesore që u mbajt ... Read More