Tag: Ramos

Ndeshja kundër Realit, Ramos: Do të vdesë për PSG-në

14/12/2021

Sergio Ramos ka thënë se “do të vdesë” për Paris Saint-Germainin kur të takohen me Real Madridin në një të tetën e finales së Championsit. ... Read More

Pochettino do t’i çmend drejtuesit e PSG-së me këtë deklaratë për Ramosin

30/11/2021

Sergio Ramos nuk do të luajë ndaj Nice në ndeshjen e vlefshme për javën e 16-të në Ligue 1. Spanjolli debutoi me PSG gjatë fundjavës ... Read More

Kjo është situata e Ramosit te PSG

27/11/2021

Ramos zbulon vështirësitë personale teksa ende nuk ka debutuar me PSG-në. Sergio Ramos ka përjetuar një fillim të vështirë të jetës në Paris Saint-Germain, duke ... Read More

Lajm i mirë për PSG, kthehet në stërvitje Ramos

06/11/2021

Sipas raportit mjekësor të Paris Saint-Germain nga kjo javë, mbrojtësi Sergio Ramos do të rikthehet në stërvitje të plotë javën e ardhshme pas rikuperimit nga ... Read More

Bayern Munchen e do në skuadër këtë sulmues

28/10/2021

Bayern Munich është i interesuar për sulmuesin e Benfica-s, Goncalo Ramos, zbulon Bild. 20-vjeçari bëri përshtypje për vargun e dytë të gjigantëve portugez sezonin e ... Read More

Thiago Silva “shpërthen” ndaj Ramos

28/08/2021

Thiago Silva, ka pranuar se vendimi i Paris Saint-Germain për të nënshkruar me Sergio Ramos e ka lënë atë me të vërtetë të irrituar, pasi ... Read More

Man Utd – Varane, ky është lajmi i fundit

27/07/2021

Punë e kryer, Varane në United për 50 milionë euro, kontratë 4+1. Pas Sergio Ramos, nga Real Madridi do të largohet edhe Raphael Varane, çka ... Read More

Sergio Ramos e fton edhe Messin te PSG

19/07/2021

Sergio Ramos u bashkua me PSG-në nga Real Madrid pas skadimittë kontratës me skuadrën spanjolle. Ish-kapiteni i Mbretërve ka nënshkruar me parisienët dhe nuk do ... Read More

Varane – Man Utd, vjen lajmi i shumëpritur

17/07/2021

Varane së shpejti do të kompletojë transferimin te Man United. Pas Sergio Ramos, Real Madridi “do ta largojë” edhe Raphael Varanen Real Madridi është duke ... Read More

Pamje nga moment kur Ramos arrin në zyrat e PSG-së

07/07/2021

Sergio Ramos tashmë ndodhet në zyrat e klubit të Paris Saint Germain. El Chiringuito ka publikuar pamje të ish kapitenit të Real Madridit në PSG, ... Read More

Ramos kryen vizitat mjekësore dhe firmos me PSG-në

07/07/2021

PSG plot kampionë, Ramos kryen vizitat mjekësore dhe firmos. Sergio Ramos do ta vijojë karrierën në Francë. Qendërmbrojtësi ka zbarkuar në Paris dhe tani ka ... Read More

Sergio Ramos “mollë sherri’ për PSG-në

03/07/2021

PSG has në vështirësi me nënshkrimin e Ramos, tani interesohen edhe gjigantët anglezë. Paris Saint Germain po has në vështirësi në nënshkrimin e Sergio Ramos. ... Read More