Tag: Ralf

Kryemadhi: Sulmi i Gjonit nga regjisori Rama

21/03/2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka thënë se sulmi ndaj Ralf Gjonit është vepër e Edi Ramës për të tërhequr vëmendjen. “Nuk kam dijeni për ... Read More

Betohen tre deputetët e rinj

21/03/2019

Deputetët Ralf Gjoni, Nimet Musai dhe Enada Kapllani janë betuar në Kuvend, pasi ishin kandidatë në listat zgjedhore të LSI duke plotësuar kështu hapësirën e ... Read More

Sulmohet me bojë të kuqe Ralf Gjoni

21/03/2019

Është sulmuar me bojë të kuqe ish këshilltari i presidentit, Ralf Gjoni i cili ka pranuar të marrë mandatin e deputetit. Mësohet se incidenti është ... Read More