Tag: quan

I dashuri po ‘çmendet’ pas Dafinës, po e quan kështu

11/06/2021

I dashuri e quan Dafina Zeqirin “perfeksion”. Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë duke shijuar në maksimum lidhjen e tyre. Çifti i dashur dhe i ... Read More

Shpërthen Agjenti Morabito: Tare shpenzoi 18 milionë euro për një ‘gomar’ si Vedat Muriqi

08/06/2021

Agjenti italian e quan gomar Vedat Muriqin Gjatë një programi investigativ, agjenti italian i lojtarëve, Vincenzo Morabito është tallur me Lazion për shkak të transferimit ... Read More

Nga dashuria e madhe, nuk do a besoni se si Arbenita e quan Feron

04/06/2021

Arbenita nga dashuria e madhe e quan Feron model. Feron e kemi parë e dëgjuar si reper, por si model asnjëherë deri tani. Gruaja e ... Read More

Lum vjehrra për nusen, e dashura e Shpatit e quan engjëll nënë e këngëtarit

07/03/2021

Partnerja e Shpat Kasapit është ‘ëndërra e çdo vjehrre’, e quan engjëll nënë e këngëtarit. Shpat Kasapi dhe partnerja e tij që kur bën publike ... Read More

Antonela konfirmon ‘Përputhjen’ me Mevlanin, e quan burrë

25/02/2021

Nuk pritej, Antonela e quan burrë Mevlanin. Konkurrentja e emisonit “Përputhen” ka një simpati për protagonistin të cilën e shpreh pothuajse çdoherë. Sapo ka bërë ... Read More

Adelina e qet djalin në borë, ja çfarë dordoleci i ka maruar

17/01/2021

Kështu e quan djalin e saj Adelina Ismaili Këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhin e ëmbël pranë të birit . Adelina Ismaili është mjaft aktive në ... Read More

Duket si një vajzë e re, por do të befasoheni si e quan veten Adriana Matoshi

29/12/2020

Adriana Matoshi e quan veten “plakë 40 vjeçe”. Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, ka një ndikim mjaft të madh në rrjetet sociale. Ajo është ... Read More

“2020, viti më i keq që kemi përjetuar ndonjëherë”

05/12/2020

“Time” e quan vitin 2020 ‘më të keqin që kemi përjetuar ndonjëherë’ E përjavshmja amerikane “Time” i ka vënë kryqin vitit që po mbyllet 2020, ... Read More

Pas lëvizjeve provokuese në klipin e Getit, shikojeni si e quan Klaudia reperin

02/04/2019

Pas lëvizjeve provokuese në klipin e Getit, shikojeni si e quan Klaudia reperin Getoar Selimi dje publikoi këngën e re, në klipin e së cilës ... Read More

DS: Rektorët në grevë për interesa personale

29/01/2019

Demokracia Studentore grevën e rektoreve të universiteteve publike e quan të pabazë dhe ndërhyrje në punën profesionale të Agjencisë së Akreditimit të Kosovës, pasi sipas ... Read More

Daci: Të merren me seriozitet sugjerimet e SHBA-së për taksën

26/01/2019

Kryetari i Akademisë së Shkencave të Kosovës, Nexhat Daci e quan revolucionar vendimin e Qeverisë për taksë 100% ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës, ... Read More

Xiaomi shfaq prototipin e telefonit të palosshëm të tyre (VIDEO)

23/01/2019

Xiaomi ka publikuar një klip të ri mahnitës duke shfaqur atë që e quan “telefoni i parë i dyfishtë i palosshëm në botë”. Bashkëthemeluesi dhe ... Read More