Tag: qëllimin

Mbajeni diabetin nën kontroll me anë të këtyre ushqimeve

26/11/2019

Të gjesh kombinimet e duhura ushqimore me qëllimin, që të mbash të ekuilibruar nivelin e sheqerit në gjak nganjëherë është shumë e vështirë. Prandaj çdo ... Read More

Opozita sot proteston, Rama largohet nga Tirana

13/04/2019

Opozita do të zhvillojë sot protestën e radhës Kombëtare më qëllimin e rrëzimit të qeverisë. Ndryshe nga herët e tjera, protestuesit do të mblidhen rreth ... Read More

Horoskopi për ditën e sotme, 28 mars 2019

28/03/2019

DashiËshtë dita e duhur për t’u përpjekur maksimalisht për qëllimin tuaj. Do të keni rezultatin që dëshironi nëse tregoheni diplomatë gjatë zgjidhjes së një problemi ... Read More

Rama opozitës për “Atakun kardiak”: Do tu hedh në gjyq, ja pse isha në Berlin (Video)

22/03/2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka sqaruar edhe të premten qëllimin e vizitës së tij në Berlin të Gjermanisë. Ai ka thënë se nuk ka ... Read More

Fjalimi i Arnold Schwarzenegger-it po bën bujë në internet te rezistuesit dhe te të dobëtit (Video)

13/01/2019

Çfarëdo që të bëni në jetë duhet patjetër vetes t’ia gjeni qëllimin”, thekson legjendari Arnold Schwarzenegger në fjalimin motivues, të cilin gjatë e kanë shikuar ... Read More