Tag: Qalliu

U përfol se i dha fund lidhjes me Seldin, flet modelja : Ishte gabimi im

06/12/2020

Gjatë ditës së djeshme në mediat rozë qarkulloi lajmi se këngëtari Seldi Qalliu i kishtë dhënë fund lidhjes nga e dashura e tij, Sindi. Zërat ... Read More

Pas Mimozës, Seldi ndahet edhe nga e dashura e re, fshin të gjitha fotografië

05/12/2020

Seldi Qalliu fshin fotografitë me partneren e re dhe nuk ndiqen më në rrjete sociale. Kanë kaluar vetëm dy muaj që kur këngëtari Seldi Qalliu ... Read More

“Në fillim e kam paragjykuar”,e dashura e Seldi Qalliut flet për marrëdhënien me këngëtarin

19/11/2020

Këngëtari i njohur shqiptar, Seldi Qalliu, në muajin shtator zyrtarizoi lidhjen e tij të re me modelen Sindi Cela. Seldi Qalliu është në një lidhje ... Read More

“Çfarë mendon për Mimoza Shkodrën?”, partnerja e Seldit surprizon me përgjigjen: Më bëhet qefi që janë ndarë

21/09/2020

Këngëtari Seldi Qalliu vetëm pak ditë më parë na prezantoi me partneren e tij, modelen Sindi Çela. Gjatë kësaj kohe, çifti nuk i ka kursyer ... Read More

Seldi drejt fejesës për herë të katërt. Kush është modelja që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit

19/09/2020

Pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka bërë publike lidhjen e re të dashurisë. Ishte pikërisht ditëlindja e të dashurës së tij kur ai ... Read More

“Sa herë je fejuar?” Partnerja ngacmon Seldin me pyetjen epike dhe tregon reagimin e tij

16/09/2020

Pas kohë pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu na prezantoi me partneren e tij, Sindin. Kjo e fundit jeton në Belgjikë dhe punon si ... Read More

Seldi Qalliu harron Mimoza Shkodrën, prezanton të dashurën e re

10/09/2020

Këngëtari i njohur shqiptar, Seldi Qalliu, prej vitesh ka qenë mjaft i komentuar për jetën personale dhe jo më kaq. Fillimisht u komentua për lidhjen ... Read More

Seldi i kundërpërgjigjet fanses që kërkoi ribashkimin e tij me Mimoza Shkodrën

31/01/2019

Këngëtarët Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra u fejuan gjatë vitit 2017, dhe më pas u ndanë në 2018. Lidhja e tyre u komentua shumë në ... Read More