Tag: puntatën

Ky është banori që u largua sonte nga Big Brother

07/01/2022

Big Brother vazhdon të jetë një emision shumë i shikuar. Në puntatën e sotme të Big Brother Vip njëri nga banorët e nominuar do të ... Read More

Bashkimi e çon në shtëpinë e tij Alvisën, ndodh e papritura!

15/12/2021

Në puntatën e sotme në “Për’puthen” është transmetuar takimi i Bashkimit dhe Alvisës. Takimi i tyre këtë herë është xhiruar në shtëpinë e Bashkimit në ... Read More

Bruno super xheloz për Efin, bën reagimin e papritur në mes të emisionit ndaj Bashkimit

23/11/2021

Sot në puntatën e Për’puthen është takimi midis Efit dhe Brunos.Ata e kanë zhvilluar takimin në studion e tatuazheve të Efit, por takimi nisi me ... Read More

“Ka të dashur jashtë”, konkurrenti i nxjerr bisedat, Antonia bën veprimin e papritur

29/10/2021

Në puntatën e sotme të “Përputhen” Meliku deklaroi se Antonia ka të dashur jashtë programit. Ai tha se i ka ardhur një mesazh kërcënues që ... Read More

U puthën në Big Brother dhe fiksuan shqiptarët, flet për herë të parë Bora Zemani: Nuk e prisja kurrë!

25/10/2021

Në puntatën e sotme të Për’puthen, Arjan Konomi, filloi të ngacmonte Bora Zemanin pas puthjes që dhanë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. “Ishin ... Read More

“Ku shkon pa shkollë?” takimi i parë i sezonit të ri të Për’puthen ndezi diskutimet

11/09/2021

Përputhen startoi dhe bashkë me të edhe shkëndijat e para mes konkurrentëve. Puntatën e djeshme ishte takimi midis Ritvanës, vajzës e cila u prezantua e ... Read More

“A do bësh sërish një bashkëpunim me Dafinën, apo bëhet xheloze Sara?”

11/07/2021

Ledri Vula ishte i ftuari special për puntatën e fundit të emisionit “Soiree” me Jonida Shehun i cili ka bërë një rrëfim si asnjëherë më ... Read More

“Babai më refuzoi që në lindje”, Linda e “Për’puthen” hap zemrën dhe rrëfen historinë e vështirë të jetës së saj

09/06/2021

Në puntatën e sotme të programi “Përputhen” u transmetua takimi i Lindës me Ndriçimin. Gjatë këtij takimi, Linda i hapi zemrën konkurrentit dhe i tregoi ... Read More

Ledjana reagon ashpër pas fjalëve të Mevlanit

28/05/2021

Pas fjalëve të Mevlanit, reagon ashpër Ledjana. Në puntatën e djeshme në “Për’puthen”, Mevlani sqaroi gjithçka për marrëdhënien e tij me Ledjanën. Ai tha se ... Read More

Debate të ashpëra mes Antonelës dhe Aristelës

29/04/2021

Aristela dhe Antonela kanë debatuar me tone të ashpra në puntatën e sotme të Për’puthen. Antonela ka kërkuar të dijë arsyen përse Aristela i tha ... Read More

Arjani përplaset keq me Kristjanin: Ti sjell drogë nga Afganistani, je për t’u arrestuar

23/03/2021

Në ‘Përputhen çdo natë ka përplasje mes të pranishmëve. Një debat i çuditshëm nisi në puntatën e sotme në Përputhen dhe gjithçka pas takimit të ... Read More

Ndodh e papritura: Atdheu largohet nga ‘Përputhen’ për këtë arsye

25/02/2021

Atdheu largohet nga emisioni Përputhen. Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të “PërPuthen”. Në hyrje të emisionit, moderatorja Bora Zemani ... Read More