Tag: PSGsë

‘Çmendet’ Real Madrid, po i shet 6 lojtarë për ta transferuar Mbappen

12/01/2021

Real Madridi mesa duket ende nuk ka hequr dorë nga transferimi i yllit të PSG-së, Kylian Mbappe. Francezi ka refuzuar rinovimin me “Parisienët” dhe është ... Read More

Kylian Mbappe i thotë ‘JO’ PSG-së

07/01/2021

Mbappe i thotë ‘JO’ PSG-së. Mbappe po refuzon rinovimin e kontratës. Mendjen e ka te Reali. Kylian Mbappe nuk ka pranuar të ulet dhe të ... Read More

Pse nuk u arrit marrëveshja mes PSG-së dhe Allegrit, mësohet arsyeja

28/12/2020

Mësohet arsyeja pse nuk u arrit marrëveshja mes PSG-së dhe Allegrit. Trajneri Masssimiliano Allegri, ishte zgjedhja e parë për PSG-në pas shkarkimit të Thomas Tuchelit. ... Read More

Në rast se Tuchel shkarkohet, këta janë kandidatët për stolin e PSG-së

18/12/2020

Kandidatët për stolin e PSG-së, në rast se Tuchel shkarkohet. Sipas ‘ESPN’, trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, mund të shkarkohet në rast se ekipi i ... Read More

Verratti me deklaratë të papritur për Mbappen e Neymarin

13/12/2020

Verrattti flet për dyshen e PSG-së. Ylli i PSG-së, Marco Verratti ka zbuluar se çdo ditë kërkon nga bashkëlojtarët Kylian Mbappe dhe Neymar të mbesin ... Read More

“Të gjithë duam që Lionel Messi t’i bashkohet PSG-së”

03/12/2020

Të gjithë duam që Messi t’i bashkohet PSG-së, kështu ka thënë Paredes. Pas Neymarit, është mesfushori i PSG-së, Leandro Paredes që ka ftuar yllin e ... Read More

Juventus- PSG, po e bëjnë shkëmbimin e madh

30/11/2020

Juventusi ia ofron PSG-së Dybalan në shkëmbim të Icardit. Mauro Icardi mund të rikthehet dhe të luajë sërish në Serie A, pas aventurave të tij ... Read More

Mbappe dridh PSG-në, kërkon largimin

30/10/2020

Mbappe, PSG-së: Dua të largohem. Lajme të mira për Real Madridin rreth afrimit të Kylian Mbappe. Sipas OK Diaro, Kylian Mbappe tashmë i ka thënë ... Read More

Ndeshja PSG – Man Utd, publikohen formacionet zyrtare

20/10/2020

Do të zhvillohet ndeshja mes PSG-së dhe Man Utd. Paris Saint Germain – Manchester United është kryendeshja e natës së sotme në Ligën e Kampionëve. ... Read More

Mësohet se a do të luajë Cavani kundër PSG-së

19/10/2020

Tashmë është mësuar se a do të luajë Cavani kundër PSG-së. Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar se Edinson Cavani “nuk ndihej” gati për të luajtur ... Read More

Largimi i Icardit nga Italia/ Wanda Nara: Ne femrat kemi shqisën e gjashtë…

06/01/2020

Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së Mauri Ikardi ,Uanda Nara tregon prapaskenat e largimit të futbollisti argjentinas nga Interi drejt kryeqytetit francez. Në një ... Read More

​Tuchel e pranon: Nuk është lehtë për ta menaxhuar Neymar

26/11/2019

20:57 | 11/26/2019 Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel ka thënë se nuk është lehtë për ta menaxhuar yllin e skuadrës Neymar. Neymar mbetet i lidhur ... Read More