Tag: prurjet

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e kunatave?

22/10/2020

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e Engjëllushës e Leartës? Një nga prurjet muzikore që bëri bujë pa u publikuar ishte bashkëpunimi mes Engjëllusha Salihut dhe Learta ... Read More

Gjilani përfundon pushimet, nisin përgatitjet për sezonin e ri

01/07/2019

Mes një atmosfere pozitive futbollistët e Gjilanit dhe prurjet e reja, patën mundësinë që sot në grumbullimin e parë të njoftohen nga afër me bashkëlojtarët ... Read More

Zyrtare: Liria prezanton dy venezuelas, Abel dhe Manuel vishen bardhezi

28/01/2019

Liria ka prezantuar dy prurjet e para, mesfushorët, Ramirez Valdivia Guillermio Abel dhe Jiminez Vivas Luis Manuel. Që të dy lojtarët vijnë nga kampionati i ... Read More