Tag: programit

“A e di njeri ku fiken femrat?”, Isli ndan fotot me Orin

18/06/2020

Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dy moderatorët e programit të mëngjesit “Ëake Up”, të cilët padyshim kanë treguar se gëzojnë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin… Mirëpo, ndjekësit ... Read More

Kush do të prezantojë `Big Brother VIP´? Reagon për herë të parë Arbana Osmani, ja çfarë thotë

14/01/2020

Rikthimi i programit `Big Brother´ ka qënë një ndër çështjet më të përfolura kohët e fundit, por mesa duket nuk pritet të fillojë këtë vit. ... Read More

Ylli televiziv tregon format trupore në bikini

14/04/2019

Ylli televiziv, Ellie Brown, ka postuar fotografi provokuese në bikini. Ylli i programit televiziv, “Love Island”, Ellie Brown, ka ardhur me poza të reja në ... Read More

Kosova, pjesë e takimit të bordit drejtues të PISA-s

06/04/2019

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, ka marrë pjesë në takimin e Bordit Drejtues të Programit për Vlerësimin Ndërkombëtar të Nxënësve (PISA). Këtë e ka ... Read More

Sallat e operacionit në QKUK po punojnë sipas programit operativ

28/03/2019

Puna në sallat e operacionit në QKUK po zhvillohet sipas programit operativ të paraparë nga klinikat kirurgjike. Zyra për medie SHSKUK ka njoftuar se Barnatorja ... Read More

Deputetja Blerta Deliu rikthehet në kohë përmes muzikës

21/03/2019

Rikthim në kohë” është një prej rubrikave mjaft atraktive të programit të mëngjesit #Gjesi në T7, përmes së cilës mysafirët kanë rastin të zgjedhin 7 ... Read More

MKRS-ja realizon 100 për qind të masave të parapara me PKZMSA-në

08/03/2019

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, ka realizuar 100 për qind të masave të Programit Kombëtar për Zbatimin e Marrëveshjes së Stabilizim-Asociimit (PKZMSA-së) për vitin ... Read More

Pas 30 vjetëve, aktorja turke tregon se si nuk kishte guxim t’i thoshte “të dua” Ibrahim Tatlisesit

28/02/2019

Deniz Akbulut ishte mysafire e programit të “2 Sayfa”, ku ka rrëfyer disa të pathëna rreth karrierës artistike dhe private. Aktorja ka treguar një ngjarje ... Read More

Universiteti “Haxhi Zeka” mbështet Programin Nacional për Rininë

12/02/2019

Me qëllim të realizimit të Programit Nacional për Rininë edhe për studentët e Universitetit “Haxhi Zeka” në Pejë, koordinatori nacional për kulturë rini dhe sport ... Read More

Gjyqtari merr 500 euro ryshfet dhe favore seksuale për t’ia mundësuar nënës së divorcuar kujdestarinë e vajzës (video)

09/01/2019

Një histori tronditëse publikohet në emisionin “Stop”. Gazetarët e programit kanë marrë rrëfimin e një nëne, e cila u përball me kërkesën e gjyqtarit për ... Read More

Renato Mekolli do të largohet nga Top Channel?

05/01/2019

Sonte mbaron sezoni i parë i “Hell’s Kitchen”, programit që për 12 javë transmetim në Top Channel shkaktoi shumë diskutime. Formula e programit, e paparë ... Read More

VIP vjen me program edukativ për fëmijë

21/11/2018

21 Nëntor 2018 / 14:17 Sot filloi cikli i dytë i programit të kompanisë Vip, “Interneti nuk është vetëm lojë. Kliko sigurt”. Ky është një ... Read More