Tag: programit

Sekretin e zbulon vet Mevlani, tregon se si shkeli rregullat për Antonelën

19/03/2021

Sot ishte radha e Mevlanit për të rrëfyer sekretet e tij dhe shkeljet e rregullores së programit. Ai tha se disa herë është takuar me ... Read More

Vdes pilotja e garave të ‘Top Gear’, Sabine Schmitz

17/03/2021

Ajo vuante nga kanceri. Pilotja gjermane e garave Sabine Schmitz, prezantuese e programit të njohur britanik Top Gear, ka vdekur sot në moshën 51 vjeçare ... Read More

S’rehatohet Atdheu i “Përputhen”, fotografohet në shoqëri të një tjetër vajze

23/02/2021

Konkurrenti i programit siç duket po vazhdon daljet edhe jashtë emisionit. Nuk ka shumë ditë që u publikua një fotografi e tij me një biondine ... Read More

E pranon më në fund Jasmina: Jam dashuruar në këtë mashkull

23/02/2021

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit. Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në ... Read More

Melisa rikthehet në Për’puthen?

11/02/2021

Melisa është rikthyer në Për’puthen por kësaj radhe si moderator e programit. Shkaktoi jo pak habi prezenca e Melisës në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ... Read More

“A e di njeri ku fiken femrat?”, Isli ndan fotot me Orin

18/06/2020

Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dy moderatorët e programit të mëngjesit “Ëake Up”, të cilët padyshim kanë treguar se gëzojnë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin… Mirëpo, ndjekësit ... Read More

Kush do të prezantojë `Big Brother VIP´? Reagon për herë të parë Arbana Osmani, ja çfarë thotë

14/01/2020

Rikthimi i programit `Big Brother´ ka qënë një ndër çështjet më të përfolura kohët e fundit, por mesa duket nuk pritet të fillojë këtë vit. ... Read More

Ylli televiziv tregon format trupore në bikini

14/04/2019

Ylli televiziv, Ellie Brown, ka postuar fotografi provokuese në bikini. Ylli i programit televiziv, “Love Island”, Ellie Brown, ka ardhur me poza të reja në ... Read More

Kosova, pjesë e takimit të bordit drejtues të PISA-s

06/04/2019

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, ka marrë pjesë në takimin e Bordit Drejtues të Programit për Vlerësimin Ndërkombëtar të Nxënësve (PISA). Këtë e ka ... Read More

Sallat e operacionit në QKUK po punojnë sipas programit operativ

28/03/2019

Puna në sallat e operacionit në QKUK po zhvillohet sipas programit operativ të paraparë nga klinikat kirurgjike. Zyra për medie SHSKUK ka njoftuar se Barnatorja ... Read More

Deputetja Blerta Deliu rikthehet në kohë përmes muzikës

21/03/2019

Rikthim në kohë” është një prej rubrikave mjaft atraktive të programit të mëngjesit #Gjesi në T7, përmes së cilës mysafirët kanë rastin të zgjedhin 7 ... Read More

MKRS-ja realizon 100 për qind të masave të parapara me PKZMSA-në

08/03/2019

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, ka realizuar 100 për qind të masave të Programit Kombëtar për Zbatimin e Marrëveshjes së Stabilizim-Asociimit (PKZMSA-së) për vitin ... Read More