Tag: prodhoi

“Daja me fat, deklaratat e Ramës luks”, Duro analizon derbin, zbulon pikat e dobëta të Partizanit

26/10/2021

Derbi i kryeqytetit prodhoi pak spektakël por mbetet një sfidë që nuk i humbet kurrë shkëlqimi dhe rëndësia. Në një 90-minutësh me pak rastet ai ... Read More

Finalja e Europa League, triumfon Villareal pas 22 penalltive

27/05/2021

Prodhoi mjaft emocione dhe surpriza finalja e Europa League, mes Villarealit dhe Manchester United, e cila u luajtur në “Stadion Mijeski”, të Gadanskut në Poloni. ... Read More

U akuzua se ofendoi arbitrin, Disiplina merr vendimin për Olsi Ramën

19/05/2021

Post sfida Teuta-Partizani prodhoi jo pak zhurmë, rezultati që morën të kuqtë dhe ajo çfarë ndodhi në pushimin e ndeshjes, ku gjyqtari i takimit në ... Read More