Tag: pritej

Nuk pritej! Përfaqësojnë Serbinë në “Eurovision”, vajzat e grupit serb këndojnë shqip

20/04/2021

Nuk pritej Vajzat e grupit serb ‘Hurricane’ kanë treguar së fundmi për “Abc e Pasdites” se çfarë mendojnë ata për përfaqësimin e Shqipërisë në Eurovision. ... Read More

Kuqezinjtë e Euro 2016 nuk janë më “ambasadorë të mirë”, qeveria i heq pasaportat diplomatike

01/04/2021

Ju kujtohet kur kombëtarja e Shqipërisë pritej me festë dhe krenari pas pjesmarrjes historike në finalet e Euro 2016. Në atë kohë, përveç tifozëve me ... Read More

E pabesueshme çfarë goli ka humbur Ozil

05/03/2021

Mesut Ozil nuk po arrin ta realizojë performancën që pritej në Turqi te Fenerbahce dhe ekipi nga Stambolli po vuan në ndeshjet e fundit. Ditën ... Read More

Antonela konfirmon ‘Përputhjen’ me Mevlanin, e quan burrë

25/02/2021

Nuk pritej, Antonela e quan burrë Mevlanin. Konkurrentja e emisonit “Përputhen” ka një simpati për protagonistin të cilën e shpreh pothuajse çdoherë. Sapo ka bërë ... Read More

Melisa merr vendimin e papritur, largohet përgjithmonë nga emisioni

04/02/2021

Konkurrentja e Përputhen, Melisa siç duket ka marrë vendimin që nuk pritej. Melisa ka fshirë të gjitha postimet nga Instagrami që i ka shkrepur në ... Read More

Julian Ahmataj nuk është më trajner i Skënderbeut

01/02/2021

Një lajm që pritej u bë publik nga klubi i Skënderbeut. Drejtuesit kanë ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Julian Ahmataj. Vendimi erdhi pas rezultatit turpërues ndaj ... Read More

Shpërthimi i koronavirusit: Serie A i mbyll stadiumet përsëri

26/10/2020

Në Itali pritej që numri i tifozëve në stadiume të rritej deri në masën 30%, por shtimi i infektimeve me Covid-19 ka bërë që presidenti ... Read More

Covid-19 trondit futbollin francez. 4 pozitivë te Marseja, shtyhet nisja e Ligue 1

18/08/2020

Ishte një nga kampionatet e parë që u pezullua në kulmin e pandemisë, dhe nga të parët që pritej të kthehej në fushë për sezonin ... Read More

Zyrtare/ Coronavirusi prek edhe futbollin, shtyhet ndeshja Juventus-Inter, ja kur do të luhet

29/02/2020

Pritej ajo që ndodhi dhe që u lajmërua vetëm pak çaste më parë! Me një dekret të qeverisë së Italisë, janë spostuar të pesta ndeshjet ... Read More

Pa problem, siç pritej, Bayern shënon fitore në Kupën e Gjermanisë, mposht Energie Cottbus

12/08/2019

22:40 | 08/12/2019 Ashtu edhe siç pritej, Bayern Munich ka shënuar fitore në kuadër të Kupës së Gjermanisë, në përballjen kundër Energie Cottbus. Kampionët e ... Read More

OPPO njofton kamerën e parë selfie nën ekran

27/06/2019

Pasi filloi ta promovonte atë në fillim të muajit, OPPO siç pritej, ka zbuluar kamerën selfie nën-ekran, në MWC Shanghai. Kompania zyrtarisht e quan atë ... Read More

Dukej si punë e kryer, por transferimit të De Ligt tek Barca po i del një pengesë e madhe

05/05/2019

Barcelona dukej sikur kishte përfunduar gjithçka rreth Matthijs De Ligt dhe pritej vetëm nënshkrimi me lojtarin. Raportimet e medieve spanjolle bënin të ditur se qendër ... Read More