Tag: preferuar

“Gjiko të ka tradhtuar me mua”, vjen reagimi i papritur i Elita Rudit kur lexon mesazhin publikisht

15/11/2021

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të preferuar të showbizit shqiptar. Ata janë njëherazi dhe shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndajnë ... Read More

U përjashtuan të dy nga “Për’puthen/ A janë në një lidhje Edi dhe Ada? Flet ish-konkurrenti dhe tregon si qëndron e vërteta e tyre

30/10/2021

Ndonëse ishin dy nga konkurrentët më të preferuar, Edi dhe Ada u përjashtuan nga “Për’puthen”! Shkelja e rregullave, pas një takimi në fshehtësi, ka bërë ... Read More

Goldi një baba i përkushtuar, kështu kujdeset gjatë pushimeve në Durrës për djalin e tij

22/09/2021

Ai tanimë është një nga artistët më të preferuar në estradën shqiptare dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për reperin nga Presheva, Gold AG, i cili ... Read More

Në një rrëfim si rrallëherë! Capital T zbulon se pse nuk është martuar ende

21/09/2021

Përvçse është mjaft i talentuar ai është një ndër djemtë më të preferuar dhe të dashur nga publiku e sidomos nga gjinia femërore. Është fjala ... Read More

Greta Koçi fejohet në fshehtësi të plotë, ja cili është djali që i ka fituar zemrën

06/08/2021

Greta Koçi ka kohë që po qëndron larg vëmendjes mediatike. Ajo nuk ka preferuar të japë detaje për jetën e saj private dhe lajmet për ... Read More

Gili shfaqet në krahët e Medës, ky detaj tërheq gjithë vëmendjen

03/08/2021

Gili është këngëtarja e preferuar e një publiku të tërë, që dikur këndonte hite të mëdha si “Xixëllonja”, “Barbi kukulla”, “Viza C”, etj. Kohët kanë ... Read More

“Kam parë mërgimtarë̈ duke i pirë 4 Red Bulla rend” – Valon Syla vazhdon të tallet Diasporën

23/07/2021

Gazetari Valon Syla ka folur për pijën e preferuar të mërgimtarëve redbullin, siç e thotë ai. Syla në emisionin ‘Natë Vere’ në T7 thotë se ... Read More

Icardi nuk heq dorë nga Juve, transferimi i tij në Torino varet nga C.Ronaldo

18/07/2021

Mauro Icardi dëshiron të rikthehet në Itali dhe Juventus është destinacioni i tij i preferuar. Ky nuk është një lajm i ri në fakt, pasi ... Read More

Gold AG i përgjigjet ndjekësit i cili thotë se përse mban tatuazh nëse është mysliman

11/07/2021

Ai tanimë është një nga artistët më të preferuar në estradën shqiptare dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për reperin nga Presheva, Gold AG, i cili ... Read More

Bora Zemani tregon cili është konkurenti i saj i preferuar në ‘Përputhen’

10/07/2021

Bora Zemani tregon cili është konkurenti i saj i preferuar në ‘Përputhen’. Prezantuesja e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Bora Zemani ka zbuluar së fundmi konkurrentin ... Read More

A e keni ditur se Duli e ka vajzën kaq të bukur?

22/06/2021

Kjo bukuroshe është vajza e Dulit. Duli vazhdon të mbetet këngëtari i preferuar i të gjithë adhuruesve të baladave të dashurisë. Edhe pse kohëve të ... Read More

“Famën e more nga Mozzik”, ja si reagon Getinjo ndaj mesazhit të ndjekësit

20/04/2021

Reperi i njohur, Getinjo është një ndër artistë më të preferuar të rrymës rep në vendin tonë. Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku ... Read More