Tag: pranon

“Gabova me tifozët shqiptarë”, Swiderski pranon fajin: Ndikuan emocionet e golit

14/10/2021

Autori i golit të Polonisë në “Air Albania” ndaj Shqipërisë pranon se gaboi që shkoi duke festuar pranë tifozëve shqiptarë, por këtë e bëri nën ... Read More

Republika e ‘Çka ka shpija’ merr dhuratën e ëmbël nga i dashuri i saj

02/09/2021

Republika e ‘Çka ka shpija’ pranon këto dhurata nga i dashuri i saj. Dihet se prej kohësh, aktorja Teuta Krasniqi e njohur në rolin e ... Read More

Bakayoko e bën edhe këtë veprim për t’iu bashkuar Milanit

23/08/2021

Bakayoko pranon të shkurtojë pagën e tij ndërsa Milani dhe Chelsea diskutojnë tarifën e transferimit Tiemoue Bakayoko duket se është vetëm një hap larg nga ... Read More

Koeman sërish flet për Messin

22/08/2021

Pas barazimit ndaj Bilbaos, Koeman e pranon se i mungon Messi. Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim 1:1 me Athletic Bilbaon në ... Read More

Adonisi befason Teutën me këtë dhuratë për ditëlindje

27/07/2021

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të. Teuta Krasniqi feston ditëlindjen e 39-të dhe me këtë rast ka marrë ... Read More

Real Madrid dorëzohet për Mbappen, ky fakt habit të gjithë

10/06/2021

Real pranon humbjen me Mbappen. Real Madrid ka pranuar faktin që këtë verë nuk do të jetë në gjendje për të transferuar sulmuesin e PSG, ... Read More

Gili me fat që e ka një re të tillë, ky është urimi i saj

21/05/2021

Reja e Gilit shkruan fjalët më të mira për vjehrrën. Pasi që po pranon urime të shumta nga ndjekësit e saj, ajo merr fjalë të ... Read More

Lewandowski në Serie A? Flet vet lojtari

12/05/2021

Lewandowski reagon pas zërave për një transferim në Serie A. Robert Lewandowski pranon të jetë tifoz i futbollit italian, por sulmuesi i Bayern Munich ka ... Read More

“Viti më i mirë në karrierën time” – kështu thotë Lukaku pas shpalljes së Interit kampion në Serie A

03/05/2021

Romelu Lukaku pranon se ky ka qenë viti më i mirë i karrierës së tij, pasi fitoi Scudetton me Interin. Sulmuesi iu gëzua pamasë triumfit ... Read More

Një deklaratë e tillë nuk pritej nga trajneri i Barcelonës

28/04/2021

Koeman e pranon, thotë se nuk e priste që do të luftonin për titull. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, e ka pranuar se nuk kishte ... Read More

Pioli deklarohet pas humbjes së Milanit

27/04/2021

Pioli: Prita më shumë nga lojtarët. Stefano Pioli pranon se ai priste më shumë nga Milani pas disfatës së tyre 3-0 ndaj Lazio , por ... Read More

Conte shpall fituesin e Serie A

26/04/2021

Më në fund e pranon Conte: Titulli në Serie A është i Interit. Antonio Contes beson se tani Interi ka mundësi 95 për qind ta ... Read More