Tag: pozitive

Gjatë javës së fundit, 16 raste pozitive me koronavirusi në Premierligë

18/01/2021

16 raste pozitive me COVID-19 në Premierligë gjatë javës së fundit. Premierliga ka njoftuar se gjatë javës së kaluar kanë qenë 16 raste pozitive. Në ... Read More

Lampard konfirmon dy raste pozitive me Covid-19, tregon se a do të zhvillohet ndeshja ndaj Cityt

01/01/2021

Lampard konfirmon dy raste pozitive të stafit ndaj Covid-19, por thotë se ndeshja ndaj City do të zhvillohet. Menaxheri i Chelsea, Frank Lampard, ka konfirmuar ... Read More

Ellen DeGeneres thyen rregullat anti-Covid, kapet mat pa maskë pak ditë pasi u infektua nga COVID-19

22/12/2020

Moderatorja amerikane Ellen Degeneres u konfirmua pozitive me Covid-19. Ellen u shpreh se në përgjithësi ndihej mirë, por ka dhimbje shpine të tmerrshme. Mirëpo, së ... Read More

“Kini kujdes, korona nuk qenka shaka”, Rozana Radi tregon eksperiencën e saj pas infektimit me Covid-19

18/12/2020

Këngëtarja Rozana Radi rezultoi pozitive me Covid-19 pak ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë këngëtarja Radi me anë të një postimi në ... Read More

E çuditshme: Rrahmani dhe Hysaj sërish pozitiv me koronavirus!

10/12/2020

Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj kanë dalë sërish pozitivë në testin për COVID-19, mbi 20 ditë pasi u infektuan, ka konfirmuar klubi i tyre Napoli. ... Read More

Këngëtarja shqiptare rezulton pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja e saj

06/12/2020

Rozana Radi rezulton pozitive me Covid-19. Rozana Radi ka treguar se ajo rezultoi pozitive në testin për Covid-19. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi ka ... Read More

Manjola Nallbani infektohet me Covid-19, izolohet këngëtarja

28/11/2020

Manjola Nallbani, këngëtarja shumë e dashur për publikun, ka rezultuar pozitive me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Manjola me një postim në ... Read More

Tre lojtarë të Lazio me koronavirus

06/11/2020

Tre lojtarë të Lazios kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. La Gazzetta dello Sport raporton që tre lojtarë janë testuar pozitivë me koronavirus nga testet e ... Read More

Maldini i jep lajmin e madh tifozëve të Milanit

06/11/2020

Maldini me lajme pozitive për Donnarummën dhe Calhanoglun. Milani është shumë pranë rinovimit të kontratave të Donnarummas dhe turkut Calhanoglu. Për ta qartësuar situatën mendoi ... Read More

Aktorja e njohur infektohet me Covid-19

03/11/2020

Irmak Unal ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Instagram, se ka rezultuar pozitive me Covid-19. Në një video të shpërndarë nga aktorja, ajo shprehet se ... Read More

Ballkani vazhdon me fitore, Trepça ’89 përmbys Arbërinë, ndahen në paqe Gjilani dhe “Nikli”

31/10/2020

Ballkani e ka vazhduar ecurinë e rezultateve pozitive në Superligën e Kosovës. Të besuarit e Ismet Munishi janë përballur të shtunën me Besën e Pejës. ... Read More

U infektua me Covid-19, flet Arjola Shehu: Kisha siklete shumë të mëdha, dihet që kjo korona…

06/10/2020

Moderatorja Arjola Shehu e cila rezultoi pozitive me Covid-19 pak ditë më parë, ka fituar betejën me virusin dhe është rikthyer në emisionin e saj ... Read More