Tag: portierin

Lamtumirë Milan, Donnarumma po transferohet në Premierligë

02/03/2021

Chelsea kërkon Donarumman. Chelsea po kërkon ta bind portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumman për të firmosur parakontratë, të cilën thuhet se italiani e ka në ... Read More

Chelsea dorëzohet për Donnarumman

02/11/2020

Chelsea e ka përjashtuar veten nga vrapimi për të gjetur portierin e Milanit Gianluigi Donnarumma. Rossonerët përballen me një situatë të ndërlikuar në lidhje me ... Read More

Prej vitesh e lidhur me Alban Hoxhën, Çiljeta Xhilaga në pritje të ëmbël

19/06/2020

Pas plot 3 vitesh lidhje me portierin e Partizanit, Alban Hoxha, këngëtarja e dashur për publikun Çiljeta Xhilaga është në pritje të ëmbël. Mësohet se ... Read More

Edhe një portier shumë i talentuar i bashkohet Kosovës

26/08/2019

17:27 | 08/26/2019 Presidenti Agim Ademi, sot, ka zhvilluar një takim me portierin e klubit zviceran, Schaffhausen, Amir Saipi dhe me familjarët e tij. Gjatë ... Read More

E kërkon PSG, ky është vendimi i fundit nga Donnarumma

20/08/2019

11:06 | 08/20/2019 Gigio Donnarumma ka vendosur të mos largohet nga Milan. Milan nuk dëshiron ta shesë portierin Gigio Donnarumma. E përditshmja sportive italiane “Corriere ... Read More

Portieri i Rangers përjashtohet nga loja, goditi në stilin karate kundërshtarin

06/05/2019

8:17 | 6 Maj 2019 08:17 | 6 Maj 2019 Rangers do duhet të luajë pa portierin Allan McGregor për ndeshjet e ardhshme, në veçanti ... Read More

Vazhdojnë problemet te Man Utd, De Gea transferohet te gjiganti evropian

26/04/2019

PSG po kërkon të përfitojë nga problemet e Manchester United, duke tentuar të josh portierin David de Gea. ‘The Sun’ raporton se kampionët e Ligue ... Read More

Portieri i gjigantit anglez grushtohet nga disa persona

02/04/2019

Evertoni po e heton një video që shfaq portierin e tyre dhe të kombëtares së Anglisë, Jordan Pickfordin në një përleshje në rrugë në qytetin ... Read More

Courtois është kundër shkëmbimit me De Gean

19/03/2019

Thibaut Courtois nuk është i interesuar për një shkëmbim me portierin e Manchester Unitedit, David de Gea – bën të ditur The Sun. Futbollisti belg ... Read More

Milani fillon bisedimet me Donnarummas për rinovim kontrate

05/03/2019

Raportohet se Milani ka filluar bisedimet me portierin Gianluigi Donnarumma për kontratën e re. Sipas Sport Mediaset, agjenti i lojtarit Mino Raiola ka raporte fantastike ... Read More

Guardiola flet për Muriçin: Nuk kemi vendosur ende për ndeshjen me Chelsean, por ne i besojmë atij

22/02/2019

Pep Guardiola ka folur fjalë të mëdha për portierin e Kosovës, Arijanet Muriç. Ai pritet ta raujë portën në finalen e së dielës në Carabao ... Read More

Roma synon transferimin e Radus në verë

21/02/2019

Skuadra italiane Roma e dëshironte portierin rumun Andrei Radu në verën e vitit të kaluar. Në marrëveshjen për Radja Nainggolan, Roma kërkoi nga Interi Nicolo ... Read More