Tag: Ponari

Fjoralba Ponari: Nuk e kam menduar kurrë veten aty, më është besuar moderimi i “Portokalli”

07/03/2021

Moderatorja Fjoralba Ponari gjatë intervistës në rubrikën “N’Trip” në emisionin “E diell”, ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” këtë sezon të ri. ... Read More

“Dhimbje kockash dhe tension i ulët”/ Fjoralba Ponari infektohet për herë të dytë me COVID

17/02/2021

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari është infektuar për herë të dytë me Covid-19. Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja me anë të një ... Read More

Fjoralba Ponari infektohet për herë të dytë me Covid, moderatorja zbulon simptomat

17/02/2021

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari është infektuar për herë të dytë me Covid-19. Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja me anë të një ... Read More

Fjoralba Ponari tregon se një i ftuar e ka ngacmuar seksualisht: Ndodhi në prapaskenë, kam qarë me kokërr të lotit

11/01/2021

Moderatorja Fjoralba Ponari ka ndarë së fundmi një sekret, të cilin nuk e kishte treguar më parë. Gjatë rubrikës “Trotuar” në “E diell”, ku flitej ... Read More

Fjoralba Ponari arrin një tjetër sukses, së shpejti pjesë e një filmi në ‘Netflix’

13/11/2020

Fjoralba Ponari, një ndër moderatoret më të dashura për publikun, ka zbuluar së fundmi disa të reja përket karrierës së saj si dhe jetës private. Përmes ... Read More

Fjoralba Ponari flet për lidhjen me Françeskon dhe arsyen pse e mbajti të fshehtë

20/10/2020

Moderatorja e dashur për publikun Fjoralba Ponari  është një nga personazhet publikë më të komentuar, pasi u zbulua historia e saj e fshehtë të dashurisë. Ndonëse ... Read More

E mbajti të fshehtë për shumë kohë, zbulohet sportisti që i ka rrëmbyer zemrën Fjoralba Ponarit (Foto)

16/09/2020

Moderatorja e dashur për publikun Fjoralba Ponari  prej shumë kohësh e ka mbajtur të fshehtë jetën private, duke mos zbuluar shumë detaje për personin që ... Read More

Fjoralba Ponari prezanton më në fund të dashurin

13/09/2020

Moderatorja simpatike, Fjoralba Ponari, gjithmonë ka qenë tepër e rezervuar për jetën e saj private. Kohë më parë ajo ka pranuar që është në një ... Read More

Moderatorja e përlotur rrëfen momentin e tmerrshëm: Jam sulmuar fizikisht, kam qënë nën kërcënimin e një thike

08/06/2020

Moderatorja Fjoralba Ponari teksa ishte e ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin ‘Wake Up’ ka rrëfyer një ndër momentet më të frikshme që ka përjetuar ... Read More

Robert Berisha ngacmon “live” moderatoren në emision, ja për kë bëhet fjalë

10/02/2020

Moderatorja Fjoralba Ponari e cila padyshim është një ndër bukuroshet e ekranit,  ka tërhequr edhe vëmendjen e këngëtarit të dashur për publikun, Robert Berisha. I ... Read More