Tag: pohoi

E harroi fëmijën në aeroport, nëna i kërkoi pilotit ta ulë aeroplanin

12/03/2019

Një aeroplan është kthyer mbrapsht në aeroport, pasi një nënë pohoi se kishte harrur fëmijën e saj në terminal. Saudi Airlines ishte nisur në fluturim ... Read More

Trocsanyi: Hungaria nuk do ta ekstradojë Gruevskin

22/11/2018

AppleMark 22 Nëntor 2018 / 13:57 Hungaria nuk do ta ekstradojë ish-kryeministrin Nikola Gruevski në Maqedoni, pohoi gjatë një ndërhyrje në televizion ministri hungarez i ... Read More

Ndryshimet kushtetuese, Sela: Do të dorëzojmë amendamente për avancimin e komunitetit shqiptar

24/10/2018

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela pohoi se partia e tij do të dorëzojë amendamente për avancimin e komunitetit shqiptar në vend, në prag ... Read More

(VIDEO) Llalla:Nëse dështon referendumi Maqedonia nuk do të ketë stabilitet dhe ekonomi stabile

26/09/2018

Opinionist Arben Llalla gjatë emisionit ClickPlus pohoi se nëse dështon referendumi Maqedonia nuk do të ketë stabilitet dhe ekonomi stabile. Gjithashtu shtoi se shqiptarët duhet ... Read More