Tag: Pochettino

Mauricio Pochettino flet në lidhje me Mbappen: Do të luftoj deri në fund për të

16/04/2021

Pochettino ka thënë se do të luftoj deri në fund për Mbappen. Neymar ka gëzuar tifozët e PSG, kur deklaroi se është i lumtur në ... Read More

Pochettino flet për gjendjen e Neymar, a do të rikthehet?

27/02/2021

Pochettino konfirmon rikuperimin e Neymarit. Mauricio Pochettino ka thënë se Neymar Junior së shpejti do të zbresë në fushë. Ai është duke vazhduar me planin ... Read More

Çka diskutoi me Messin, flet Pochettinin

19/02/2021

Pochettino tregon çfarë diskutuan me Messin! Asnjë fjalë tjetër përveç “përshëndetje dhe lamtumirë”. Trajneri i PSG-së, Mauricio Pochettino, ka mohuar aludimet e mediave pas takimit ... Read More

Pochettino infektohet me koronavirus

15/01/2021

Pochettino rezulton pozitiv me COVID-19. Mauricio Pochettino ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe kësisoj ai do të jetë në vet-izolim. Trajneri i Paris Saint-Germain ka ... Read More

Neymar mund të mos startojë kundër Marseille

12/01/2021

Pochettino ende i pasigurt nëse Neymar do të startojë kundër Marseille. Menaxheri i Ligue 1, e ka mirëpritur kthimin e brazilianit po ka thënë se ... Read More

Ky lojtar është dëshira e parë e Pochettinos për ta transferuar te PSG

08/01/2021

Mauricio Pochettino ditë më parë është zyrtarizuar si trajner i ri i Paris Saint Germain. Trajneri argjentinas synon ta përforcojë edhe më shumë skuadrën, pasi ... Read More

Transferimi i Messit në PSG, ky është qëndrimi i Pochettinos

05/01/2021

Pochettino lë të hapur derën për transferimin e Messit te PSG. Trajneri i Paris Saint-Germain, Mauricio Pochettino, ia ka lënë derën e hapur yllit të ... Read More

Pochettino dëshiron këta lojtarë në skuadrën e tij

30/12/2020

Pochettino dëshiron këta lojtarë. Maurico Pochettino është raportuar se do të jetë trajneri i ri i Paris Saint-Germain. Pas shkarkimit të Thomas Tuchel, argjentinasi po ... Read More

PSG – Messi, vjen lajmi i shumëpritur

25/12/2020

Pochettino i hap rrugë kalimit të Messit në PSG. Emërimi i pritshëm i Mauricio Pochettinos në postin e trajnerit të Paris Saint-Germain, mund t’i hapë ... Read More

Ish-presidenti i Real Madridit: Zidane nuk duhet shqetësuar nga Pochettino

10/12/2020

Ish presidenti i Realit thotë se Zidane nuk duhet shqetësuar nga Pochettino. Ish presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon nuk mendon se trajneri Zinedine Zidane, ... Read More

Pochettino ia bën këtë të keqe Barcelonës

07/11/2020

Pochettino ‘injoron’ Barcelonën. Trajneri argjentinas, Mauricio Pochettino thuhet se favorit një lëvizje te Manchester Unitedi përpara Barcelonës. Pochettino është tash e gati një vit i ... Read More

Pochettino – Real Madrid, lajm i papritur nga Spanja

25/10/2020

Mauricio Pochettino është në listën e dëshirave të Real Madrid. ‘El Transistor’ raporton se Real Madrid kanë kontaktuar trajnerin Mauricio Pochettino për mundësi zëvendësimi të ... Read More