Tag: ‘Po’

Shkencëtari izraelit: Do kthejmë pas procesin e plakjes

22/11/2020

23:00 | 21 Nëntor 2020 “Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me ... Read More

Disa nga tortat më kreative për dasma që kemi parë ndonjëherë

25/09/2020

Para se të thuash “Po, pranoj”, ka një mori përgatitjesh që fshihen para ditës tuaj të madhe të dasmës. Zgjedhja e fustanit të bardhë të ... Read More

Aurela dhe Lulzim Basha festojnë përvjetorin e martesës, bashkëshortja nxjerr pamjet nga ceremonia

08/05/2020

15 vjet më parë, ata i thanë “PO” njëri-tjetrit, ndaj dhe dita e sotme është e veçantë për kreun e PD-së Lulzim Basha dhe bashkëshorten ... Read More

Iva Aliko: Si ma dëmtoi reputacionin çështja e “Zogut të Tiranës”

25/01/2020

Rrëfehet biondja seksi: Jam e shokuar nga rrjeti i prostitutave që u zbulua – “Po i dedikohem shkollës dhe të dashurit biznesmen” Iva Aliko është ... Read More

Enis Alushi: I besoj Kosovës, marrim rezultat pozitiv

07/09/2019

14:37 | 09/07/2019 Një nga lojtarët e parë që i tha ‘PO’ Kosovës, Enis Alushi, ka treguar edhe një herë përkrahjen e tij për kombëtaren ... Read More

E fejuara vdes nga tumori, ai hidhet nga dritarja!

26/05/2019

“Po vij, engjëlli im”. I dha fund jetës të enjten që lamë pas, në orën 18.30, e njëjta orë kur një muaj më parë, e ... Read More

“Modele s’të shkon, pornostare po”, Oriola habit me reagimin ndaj komentuesit

27/04/2019

“Modele s’të shkon, pornostare po”, Oriola habit me reagimin ndaj komentuesit Oriola Marashi ka publikuar sot disa imazhe provokuese në bikini, ku në mesin e ... Read More

J.Lo thotë se nuk e ka në plan martesën

15/04/2019

Muaj më parë, Jennifer Lopez i tha ‘PO’ propozimit të partnerit të saj, Alex Rodriguez për fejesë. Edhe pse pritej data e martesës, J.LO i ... Read More

MPB: Po keqpërdoren raste të vjetra me persona të zhdukur që të përhapet panik tek qytetarët

27/02/2019

“Po keqpërdoret rasti nga viti 2017, kur personi është raportuar se është zhdukur dhe menjëherë është gjetur. Në të vërtetë, Lluka Bozhinovski është paraqitur i ... Read More

Vazhdon greva e minatorëve të Stantërgut, nuk tërhiqen nga kërkesat e tyre (Video)

08/01/2019

Minatorët e Stantërgut  po vazhdojnë grevën, pas pezullimit njëditor.  Ende nuk ka ndonjë reagim nga Qeveria, kundrejt kërkesave të tyre. E në rast se vazhdohet ... Read More