Tag: play

YouTube Music zëvendëson Play Music, si aplikacioni muzikor i Android 10

28/09/2019

Nëse instaloni Android 10 në pajisjen tuaj dhe po pyesni se ku ka shkuar aplikacioni Play Music, rezulton se Google ka njoftuar se me Android ... Read More

NBA: Dy super ndeshje do të luhen sonte në kuadër të ‘Play Off’

07/05/2019

23:55 | 6 Maj 2019 23:55 | 6 Maj 2019 Faza më interesante e sezonit në NBA, ajo e ‘Play Off’, do të vazhdojë sot ... Read More

Nuggets eliminojnë Spurs, Toronto krijon epërsinë ndaj Philadelphia

28/04/2019

Spektakli në fazën ‘Play Off’ në kuadër të ligës më të fortë të basketbollit në botë, NBA, po vazhdon. Në një dramë që kërkoi plot ... Read More

‘Magjiku’ Durant e dërgon Warriorsin në çerekfinale

27/04/2019

Kampionët në fuqi të NBA, Golden State Warriors kaluan në fazën çerekfinale të Play Off-it, pasi eliminuan Los Angeles Clippers me rezultatin e përgjithshëm 4-2. ... Read More

KB Prishtina e fiton lehtësisht sfidën e parë kundër KB Bashkimit

23/04/2019

KB Prishtina ka shënuar fitore të lehtë ndaj KB Bashkimit në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Play Offit në basketbollin e Kosovës. Kryeqytetasit kanë arritur ... Read More

LeBron James, ‘fytyra’ e NBA: Bije shikueshmëria e ‘Play Off’ pa ‘mbretin’

22/04/2019

LeBron James, ‘fytyra’ e NBA: Bije shikueshmëria e ‘Play Off’ pa ‘mbretin’ NBA po përballet me një problem që nuk e ka njohur viteve të ... Read More

Plasin grushtet në NBA – Lojtarët e Brooklyn dhe 76ers humbin kontrollin

20/04/2019

Ndeshja e ‘Play Off’, mes Brooklyn Nets dhe Philadelphia 76ers nuk shkoi ashtu siç ishte pritur. Situata eskaloi gjatë çerekut të tretë, pas një ndërhyrje ... Read More

Ndërpritet ndeshja KB Rahoveci – KB Ponte, arsyeja e çuditshme

16/04/2019

Ndeshjet e ‘Play Off’ në elitën e basketbollit kosovar nuk kanë filluar në mënyrën më të mirë të mundshme. Ndeshja mes KB Rahovecit dhe KB ... Read More

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma

15/04/2019

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma Ka vazhduar edhe mbrëmë spektakli në NBA, kur janë zhvilluar ndeshjet ... Read More

I jashtëzakonshmi Curry bën historinë në ndeshjen e parë të ‘play off’ këtë edicion

14/04/2019

I jashtëzakonshmi Curry bën historinë në ndeshjen e parë të ‘play off’ këtë edicion Ylli i Golden State Warriors, Stephen Curry, ka shkruar historinë në ... Read More

Kampionët e nisin me fitore, dy befasi të mëdha në ndeshjet e para të ‘play off’

14/04/2019

Kampionët e nisin me fitore, dy befasi të mëdha në ndeshjet e para të ‘play off’ Ka nisur me shumë befasi faza e ‘play off’ ... Read More

Disa nga bllokadat më spektakolare të sezonit të rregullt në NBA

13/04/2019

Sezoni i rregullt në NBA ka përfunduar dhe të gjithë po përgatiten për fazën më interesante, atë të ‘play off’. 16 skuadra do të garojnë ... Read More