Tag: plas

Plas sherri mes dy konkurentëve më të fortë në Big Brother VIP

31/10/2021

Plas sherri mes dy konkurentëve më të fortë, Donaldi dhe Iliri zihen keq. Prej ditësh banorët e shtëpisë së Big Brother janë ndarë në dy ... Read More

Nuk ndalen largimet te Interi – tani po u jep lamtumirën edhe një person kryesor

21/08/2021

Plas te Interi, Zanetti rrezikon shkarkimin. Interi lajmëroi se mesfushori legjendar Gabriele Oriali nuk do të jetë më menaxher teknik i skuadrës duke u larguar ... Read More

Atdheu plas bombën në studio, paralajmëron Mevlanin, Antonela: Më ka puthur në buzë!

07/03/2021

Atdheu plas bombën në studio. Këtë e ka zbuluar vetë Atdheu ndërsa Antonela ka rrëfyer skenën. Atdheu: Do e ndihmoj unë Mevlanin. Antonela ka bërë ... Read More

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë

02/03/2021

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë, Laporta dhe Freixa fillojnë ‘garën’ më herët. Gjatë ditës së sotme, kandidati presidencial i Barcelonës Toni Freixa ka ... Read More

Pas 9-vjetesh në skenë, Ibrahim Tatlises ia plas vajit derisa këndon këngën “Mavi Mavi”

22/11/2020

Tatlises ia plas vajit. Pas pauzës 9 vjeçare, Ibrahim Tatlises ka vazhduar me episodin e dytë të “IBO Show”. Në episodin që u transmetua mbrëmë, ... Read More