Tag: pjesës

Tirana shënon në sekondat e fundit, nis festa në “Air Albania”

25/10/2021

Tirana ka zhbllokuar rezultatin në fundin e pjesës së parë në stadiumin “Air Albania” Pjesa e parë kishte gjithçka, mundësi, emocion dhe tension. Që në ... Read More

Dzeko barazon rekordin e fenomenit tek Interi

02/10/2021

Interi fitoi me rezultat 2-1 si mysafir ndaj Sassuolos, duke përmbysur rezultatin pas pjesës së parë. Golat për ‘zikaltrit’ u shënuan nga Edin Dzeko dhe ... Read More

Barça merr një super-lajm, ky lojtar po i kthehet

22/09/2021

Ansu Fati,është në rrugën e duhur për t’u kthyer në Barcelonë pas pjesës më të mirë të një viti të lënduar. 18-vjeçari pësoi një dëmtim ... Read More

Luana del me fustan shumë të hapur, gati sa nuk i doli

08/04/2021

Luanës i shihet gjysma e pjesës intime me këtë fustan. Luana Vjollca është një ndër femrat më të percjellura në mediat rozë. Ajo shumicën e ... Read More

“Takimi me Jasminën ishte i shpifur”, Jasmina bëhet ‘bishë’ pas deklaratës së Princit

02/04/2021

Pas transmetimit të pjesës së parë të takimit mes Princit dhe Aristelës ka nisur një debat i madh në studio. Princi tha gjatë takimit se ... Read More

Ibrahimoviç u zëvendësua në pjesën e parë, Pioli tregon pse e bëri këtë

30/10/2020

Pioli shpjegon përse e zëvendësoi Ibrahimovicin pas pjesës së parë. Zlatan ibrahimovic ka luajtur vetëm 45 minuta në fitoren 3-0 të Milanit në Europa League ... Read More

Diplomohen 16 kadetë për inspektorë të Inspektoratit Policor të Kosovës

30/04/2019

Në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike (AKSP), sot gjashtëmbëdhjetë kadetë përfunduan pjesës teorike të programit profesional për Inspektor i Inspektoratit Policor të Kosovës. Ministri ... Read More

Wolves e deklason Arsenalin pas pjesës së parë

24/04/2019

Wolves e ka deklasuar Arsenalin pas pjesës së parë të ndeshjes së mbetur për javën e 31-të. Skuadra e Espirito Santo është duke fituar 3:0 ... Read More

Agim Bahtiri e shpalli të martën ditë zie në Mitrovicë

23/04/2019

Pas lajmit për gjetjen e trupit të riut pa shenja jete në gërmadhat e pjesës së shembur të ish-Hotelit “Adriatiku”, kryetari i i Komunës së ... Read More

Ky është i riu që humbi jetën nga shembja e Hotelit “Adriatiku” (Foto)

23/04/2019

I riu që humbi jetën sot nën gërmadhat e pjesës së shembur të Hotelit “Adriatiku” në Mitrovicë, është Visar Behrami, 27 vjeçar nga Mitrovica. Behrami ... Read More

Ronaldo i shënon super gol Ajaxit

10/04/2019

Juventus ka shkuar me epërsi 0-1 në pushimin e pjesës së parë ndaj Ajax. Është Cristiano Ronaldo që ka shënuar në minutën e 45’ të ... Read More

FFK publikon statistikat e pjesës së parë të sezonit

05/02/2019

Federata e Futbollit të Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme të Superligës së Kosovës pas pjesës së parë të sezonit 2018/19. Aty janë përfshirë renditja ... Read More