Tag: Pioli

Pioli zbulon objektivat e Milanit për sezonin e ardhshëm

31/05/2021

Pioli: Sezoni i ardhshëm do jetë tejet i rëndësishëm për Milanin. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur për objektivat e vitit të ardhsëm. Stefano ... Read More

Pioli e thotë fjalën përfundimtare, Milan po e transferon dyshen e Real Madrid

11/05/2021

Pioli ‘syhapur’, transferon dyshen e Real Madrid! Siç raporton Fichajes.net, Milani i Stefano Piolit po përgatitet për një transferim interesant këtë verë nga skuadra e ... Read More

Milan me tranfer të ‘çmendur’ nga Chelsea

10/05/2021

Milan kërkon transferimin përfundimtar të Tomorit. Stefano Pioli ka konfirmuar që skuadra e tij kërkon të sigurojë përfundimisht shërbimet e mbrojtësit të Chelseas, Fikayo Tomori. ... Read More

Pioli me fjalë të mëdha pas fitores ndaj Juventusit

10/05/2021

Pioli i lumtur pas triumfit në derbi: Gati ishte ndeshje perfekte. Milani ka marrë një fitore të pabesueshme 0-3 në udhëtim te Juventusi, në një ... Read More

E konfirmon Maldini, ky do të jetë trajneri i Milanit sezonin e ardhshëm

09/05/2021

Maldini e konfirmon: Pioli qëndron në Milan edhe nëse s’kualifikohemi në Ligën e Kampionëve. Drejtori i AC Milan, Paolo Maldini ka konfirmuar se trajneri Stefano ... Read More

Lamtumirë Pioli, ish trajneri i Juventusit merr drejtimin e Milanit

06/05/2021

Pioli bën gati valixhet, trajneri i njohur merr drejtimin e Milanit. Lajm i bujshëm nga Italia, Milan ka gjetur trajnerin e ri në rast se ... Read More

Milan humb durimin ndaj Piolit, ky pritet të jetë trajneri i ri

29/04/2021

Pioli bën gati valixhet, Milan ka trajner të ri. Stefano Pioli pranë shkarkimit nga Milani. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli mund të largohet nga San ... Read More

Pioli deklarohet pas humbjes së Milanit

27/04/2021

Pioli: Prita më shumë nga lojtarët. Stefano Pioli pranon se ai priste më shumë nga Milani pas disfatës së tyre 3-0 ndaj Lazio , por ... Read More

Dueli me Lazion, Ibrahimovic dhe Hernandez jashtë

24/04/2021

Ibrahimovic dhe Hernandez mbeten jashtë duelit me Lazion. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, duket se do të duhet të hyjë ne duelin me Lazion pa ... Read More

Humbja nga Sassuolo, Pioli e zbulon fajtorin

22/04/2021

Humbje e hidhur, e rëndë për Milanin. Trajneri Stefano Pioli foli për “Sky Sport” pas ndeshjes… Për ekipin dhe lodhjen: “Jo, nuk e pranoj! Nuk ... Read More

E ardhmja e Donnarummas, më në fund flet edhe Pioli

11/04/2021

Trajneri i AC Milan, Stefano Pioli, ka folur për munësinë e rinovimit të Donnarummas. Gianluigi Donnarumma ende nuk ka rinovuar kontratën e tij me Milanin, ... Read More

Pioli zbulon tri blerjet e reja

02/04/2021

Zbulohet plani: Pioli tregon 4 blerjet e reja. Sipas mediave spanjolle, skuadra e Milan po bën gati 4 transferime të futbollistëve të rinj për të ... Read More