Tag: Philippe

Larg Barcelonës, ja ku pritet të transferohet Coutinho

24/09/2021

Mesfushori brazilian Philippe Coutinho ka gjasa të kthehet në Premier League. Bëhet e ditur se Tottenhami tashmë ka kontaktuar Barcelonën në lidhje me Coutinhon, të ... Read More

Barcelona ia jep shansin e fundit Coutinhos

11/09/2021

Philippe Coutinho, do të ketë një shans të fundit te Barcelona pas një periudhe zhgënjyese në klub deri më tani. Braziliani ka qenë një nga ... Read More

Barcelona merr vendim përfundimtar pë Coutinhon

18/08/2021

Barça i jep një tjetër shans Coutinhos pas largimit të Messit. Philippe Coutinho qëndron edhe një sezon te Barcelona. Trajneri Ronald Koeman dhe sekretariati teknik ... Read More

Coutinho po transferohet te rivali i madh i Milanit

15/08/2021

La Gazzetta dello Sport raporton se Philippe Coutinho në fakt mund të përfundojë në Lazio, pasi Barcelona është gati të paguajë gjysmën e pagës së ... Read More

Barcelona po ja ‘falë’ Coutinhon Milanit, ja për sa para po transferohet braziliani në ‘San Siro’

19/07/2021

AC Milan është i interesuar të nënshkruajë me yllin brazilian, Philippe Coutinho nga Barcelona dhe mund ta fusë atë në një marrëveshje me çmim të ... Read More

Barcelona merr vendim befasues për Coutinhon

24/06/2021

Barcelona merr vendim për të ardhmen e Coutinhos mes problemeve të mëdha të dëmtimit. Philippe Coutinho duket se do të qëndrojë te Barcelona pavarësisht përpjekjeve ... Read More

Po ndodh transferi i madh: Coutinho rikthehet në Serie A

08/06/2021

Philippe Coutinho rikthehet në Serie A. Philippe Coutinho është problemi kryesor i Barcelonës dhe Joan Laporta ka vendosur ta shesë brazilianin. Coutinho nuk bën pjesë ... Read More

U kry, Coutinho bëhet me klub të ri

30/04/2021

Philippe Coutinho do të bashkohet me Everton këtë verë në një marrëveshje afro 50 milionë euro, sipas The Sun. Tabloidi britanik, The Sun, raporton se ... Read More

Philippe Coutinho përfundon operacionin, ja sa do të mungojë

02/01/2021

Coutinho përfundon operacionin, konfirmohet sa do të mungojë. Philippe Coutinho u lëndua në ndeshjen ndaj Eibarit e cila u mbyll në fund me rezultat të ... Read More

Lamtumirë Barcelonë, Coutinho drejt klubit të ri

22/12/2020

Barcelona po kërkon një klub të ri për yllin e tyre. Philippe Coutinho duhet të kërkojë një klub të ri në merkaton dimërore. Barcelona së ... Read More

Barcelona merr vendim përfundimisht për Coutinhon

19/12/2020

Barcelona e gatshme të shesë përfundimisht Coutinhon. Barcelona tashmë është e bindur se Philippe Coutinho nuk po përshtatet në filozofinë e sistemit të tyre të ... Read More

Coutinho në Liverpool? Ky është lajmi i fundit

30/11/2020

Coutinho nuk e mohon rikthimin të Liverpooli. Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho ka treguar se sa falënderues është për ish klubin, Liverpool dhe nuk ka ... Read More