Tag: personazheve

“Nuk quhet vjehrrë se nuk kam unazë në gisht”/ Jonida Maliqi flet për marrëdhëniet me prindërit e Romeos: Më respektojnë

27/07/2020

Jonida Maliqi, një prej personazheve që është gjithnjë në qendër të mediave rozë, së fundmi edhe për marrëdhënien e saj me aktorin Romeo Veshaj, ka ... Read More

Rastet kur barku ka fryrje, jo kilogramë të tepërt

05/10/2019

Ka raste kur fryrja e barkut nuk largohet pavarësisht përpjekjeve tona të shumta.Instruktori i i disa personazheve të njohur, James Duigan, ka zbuluar disa nga ... Read More

Stili i çuditshëm i Yllka Kuqit? Kështu se keni parë asnjëherë

03/04/2019

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, vazhdon të jetë një prej personazheve mjaft të ndjekur në rrjetet sociale. Mirëpo, ajo që tërheq vëmendje së ... Read More

Morena Taraku pranon “kërkim faljet vetëm në para kesh”

21/03/2019

Morena Taraku është një prej personazheve më të komentuara. Modelja dhe këngëtarja zhvillon një jetë super luksoze. Kjo ka bërë që ajo të ketë një ... Read More

Me flokë të gjata deri te këmbët, Kim Kardashian duket atraktive në imazhet e fundit

21/03/2019

Pamja e saj gjithmonë komentohet në media. Kim Kardashian pa dyshim shquhet si një prej personazheve më me influencë në showbiz. Kim Kardashian (Foto: Michael ... Read More

Bleona Qereti: Preferoj më mirë të jem beqare, se sa njëpërdorimëshe

16/03/2019

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është një prej atyre personazheve që di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në ... Read More

Dafina Zeqiri: Femra është ajo që përkund ardhmërinë e një populli

09/03/2019

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një prej personazheve më të pëlqyer në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh me fansat fotografi dhe video të ndryshme ... Read More

Suzana Mushkolaj plot stil dhe elegancë në imazhet e reja nga Holanda

20/02/2019

Ajo rrëmbeu zemrat e publikut me moderimin e emisionit “Metamorfoza”, që solli ndryshime drastike të personazheve që u bënë pjesë e tij. Suzana Mushkolaj nuk ... Read More

Rritet numri i femrave të zakonshme që shfaqen në rolet kryesore të filmave të Hollywoodit

14/02/2019

Hollivudi është rritur në diversitet kur është fjala për rritjen e numrit të personazheve femra dhe njerëzve që vijnë nga grupe të nën-përfaqësuara sociale në ... Read More

Luana Vjollca tani edhe si “gif” në Instagram

02/02/2019

Bukuroshja Luana Vjollca vazhdon të mbetet një prej personazheve shqiptarë më të diskutuar në rrjetet sociale. Ajo është e ndjekur nga mbi 1.4 milion ndjekës ... Read More

Çiljeta me shpërthim në drejtim të mediave për spekulimet rreth Alban Hoxhës, më pas fshiu postimin

27/01/2019

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një prej personazheve më të komentuara të shoubizit. Thashethemet për lidhjen e saj me futbollistin Alban Hoxha asnjëherë nuk janë ndalur. ... Read More

Chris Brown nxjerr në shitje bluza me shkrime ofenduese ndaj 24-vjeçares që e akuzoi për përdhunim

26/01/2019

Këngëtari i njohur Chris Brown, është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur në mediat ndërkombëtare. Ditë më parë, ai arrestua në Paris, kjo ... Read More