Tag: personazhe

Learta e Shyhretja zbukurohen për te dalë, shfaqen si motra në foton e fundit

05/04/2021

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar. Raporti i tyre është tejet i ... Read More

Pyetet pse u nda nga Bearti, Tea befason me përgjigjën e saj

03/04/2021

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi muajin e fundit ishin personazhe shumë të komentuara në shtypin rozë. Dyshja konfirmuan se janë në lidhje pas largimit nga ... Read More

Nuk do t’ju besoni syve, kështu dukej Dhurata Dora 7 vite më parë

15/01/2021

Ndërhyrjeve në pamjen e saj nuk i ka shpëtuar as Dhurata Dora. Shumë personazhë të njohur me kalimin e viteve kane ndryshuar ne pamje. Bëhet ... Read More

Një vjehërr si Shyhretja, kështu e uron Leartën për ditëlindje

15/12/2020

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar. Raporti i tyre është tejet i ... Read More

Patrisi bën një gjest shumë të pahijshëm, si do të reagoj Tuna?

23/11/2020

Tuna dhe Patrisi janë dy personazhe shumë të përfolura. Kohët e fundit siç duket janë bërë trend puthjet në buzë mes prindërve e fëmijëve sado ... Read More

Olti Curri habit me deklaratën: Rozana Radi është e sëmurë nga mendja, Ilda është shumë nevrike

05/10/2020

Opinionisti Olti Curri, pjesë e jurisë së rubrikës “Maskat”, në “E Diell”, ku personazhe të njohur, që nuk janë profesionistë në muzikë, do të sfidojnë ... Read More

Enca shpërthen ndaj artistëve shqiptarë: Sa bukur do ishte të ngriheshit për një çështje që na prek dhe ne

02/06/2020

Shumë personazhe të njohur po postojnë në profilin e tyre në ‘Instagram’ foto të zeza pas protestave për vrasjen e afro-amerikanit George Floyd, nga efektivi ... Read More

Agron Llakaj dyshon se e ka kaluar COVID-19 që në janar: Kisha temperaturë dhe mezi merrja frymë

07/05/2020

Personazhe të njohur në vend kanë shprehur dyshimet e tyre se koronavirusin mund ta kenë kaluar më parë. Së fundmi edhe aktori i humorit Agron ... Read More

Foto/ Dafina Zeqiri zbulon talentin e saj të fshehur

29/04/2020

Edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, po ashtu si kolegët e saj apo dhe personazhe të tjerë të njohur ka qënë shumë aktive gjatë këtyre ditëve izolimi. ... Read More

Jeta në karantinë/ Mark Frroku lyen derën me vajzën e Rudinës

21/03/2020

Për shkak të përhapjes së koronavirusit qytetarë dhe personazhe të njohur janë izoluar në shtëpitë e tyre në mënyrë që të mbron nga një infektim ... Read More

Jo dëborë, por diell! Jona Spahiu nis pushimet verore në dimër, në Dubai me familjen e bukur

08/01/2020

Pas Marina dhe Luana Vjollcës e shumë personazhe të tjerë të “showbiz”-it, të cilët fillimin e vitit të ri kanë zgjedhur ta kalojnë në mënyrë ... Read More

Fëmijët shënuan 1 Prillin, Ditën e gënjeshtrave

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T15:07:18+02:00 Me maska në fytyrë të inspiruar nga personazhe të ndryshme të filmave vizatimorë fëmijë të moshave të ndryshme “vërshuan” çerdhet, shkollat e rrugët ... Read More