Tag: përsëri

Ja si të bini përsëri në gjumë nëse zgjoheni në mes të natës

07/03/2021

Si të bini përsëri në gjumë nëse zgjoheni në mes të natës? Miliona njerëz në të gjithë botën vuajnë nga zakone të këqija të gjumit, ... Read More

Sërish dështon Lazio, kjo ishte paraqitja e Muriqit

27/02/2021

Lazio dështon përsëri në Serie A, Muriqi luan rreth 25′ minuta. Lazio është mposhtur përsëri, por sonte në Serie A.Bologna ka triufmuar me rezutlat 2 ... Read More

 “Femrat shikojnë ‘X5’”/ Antonela i kthehet Mevlanit: Qenke i virgjër

11/02/2021

Dje emisioni ‘Përputhen’ u përfshi përsëri nga debatet. Këtë herë protagonist ishte Mevlani, që duket se ndezi shume debat. Ky i fundit përdori shprehjen“, Vajzat ... Read More

Lajm i keq për Real Madridin, Hazard lëndohet përsëri

03/02/2021

Eden Hazardi është lënduar përsëri. Hazard është në dyshim për ndeshjen e Ligës së Kampionëve të Real Madridit kundër Atalantas pasi që vuan nga një ... Read More

‘Veç shpirti im e di çka po heq’, Tea flet e mërzitur me atë çka po i ndodh pas lidhjes me Beratin

03/02/2021

Tea ka reaguar përsëri pas emisionit të ditës së djeshme duke postuar një video në Youtube dhe duke akuzuar autoren e programit që ishte në ... Read More

Lajm shumë i keq për Aubameyangun

26/01/2021

Aubameyang përsëri do të humbasë ndeshjen me Arsenalin. Çështjet personale do ta lenë jashtë skuadrës së Arsenalit përsëri sulmuesin Pierre-Emerick Aubamyeang. Arsenal do të përballen ... Read More

Milan transferon yllin e Barcelonës

19/01/2021

Përsëri ai, Maldini transferon yllin e Barcelonës. Paolo Maldinin duket se po e motivojnë fitoret e Milanit në kampionat dhe për këtë arsye është shumë ... Read More

Drejtori sportiv i Werderit tregon kur do të kthehet Rashica në fushë

14/01/2021

Frank Braumann thotë se Rashica është plotësisht i gatshëm për të luajtur përsëri. Milot Rashica e ka arritur përsëri gjendjen shumë të mirë fizike, prandaj ... Read More

Dhurata Dora ndryshon pamje, kësaj radhe nuk njihet

03/01/2021

Dhurata Dora ndryshon ngjyrën e flokëve përsëri. Këngëtarja Dhurata Dora ka eksperimentuar kohëve të fundit me flokët e saj mjaft shumë, shkruan lajmi.net. Ajo erdhi ... Read More

Milani merr lajmin e keq: Sërish lëndohet Ibrahimovic

19/12/2020

Lajm i keq për Milanin, Ibrahimovic lëndohet përsëri, ja kur rikthehet. Zlatan Ibrahimovic nuk po arrin të rikuperohet që të shërohet në kohë për takimin ... Read More

Conte ka gati blerjen e sulmuesit të ri

16/12/2020

Conte në ofenzivë, gati blerja e sulmuesit të ri. Merkatoja e Interit mund të vazhdojë përsëri duke blerë edhe një sulmues të ri për të ... Read More

Borussia Dortmund përsëri në epërsi kundër Werderit

15/12/2020

Dortmund përsëri në epërsi kundër Werderit. Borussia Dortmund ka shënuar gol në minutën e 79-të te ndeshjes. Për mysafirët ka shënuar Marco Reus një gol ... Read More