Tag: Perry

Pse VIP-at po bllokojnë Instagramin për 24 orë? Zbuloni arsyen

17/09/2020

Shumë të famshëm si Kim Kardashian, Leonardo DiCaprio, Katy Perry, Naomi Campbell, Jamie Foxx, Ashton Kutcher, Jennifer Lawrence, Michael B. Jordan, Sacha Baron Cohen, Naomi ... Read More

Katy Perry bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Daisy Dove

27/08/2020

Këngëtarja Katy Perry është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Orlando Bloom u bënë prindër të një vajze të cilën ... Read More

Këngëtarja e njohur ‘habit’ me deklaratën: Po vuaj nga depresioni

14/05/2020

Këngëtarja e njohur Katy Perry, e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, është shprehur se izolimi e ka bërë të ... Read More

Anuloi koncertet nga koronavirusi, Katy Perry largohet nga Australia duke u mbrojtur me një jastëk në fytyrë

13/03/2020

Këngëtarja e famshme Katy Perry ka anuluar të gjitha koncertet në Australi, pasi dy pjesëtar të stafit të Universal Music u infektuan nga koronavirus. Perry ... Read More

Katty Perry feston ditëlindjen bashkë me të dashurin në Egjipt

02/11/2019

19:38 | 11/02/2019 Katty Perry mbushi 35 vite jetë. Katy Perry festoi ditëlindjen e saj të 35-të në mënyrë spektakolare duke fluturuar me 64 miqtë ... Read More

Këto janë veshjet më të çuditshme në ‘Met Gala 2019’

07/05/2019

Kim Kardashian, Cara Delevingne , këngëtarja Katy Perry dhe ylli fitues i çmimit Oscar, Lady Gaga, ishin ndër ato që konkurronin të ishin mbretëresha e ... Read More

Veshja e çuditshme e Katy Perry në “American Idol”

22/04/2019

Katy Perry ka habitur të gjithë me paraqitjen në "American Idol". Katy Perry ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen në “American Idol”, kjo për shkak ... Read More

Luke Perry e kishte caktuar datën e dasmës me të fejuarën e tij para se të vdiste

13/03/2019

Aktori hollivudian, Luke Perry, ndërroi jetë më 4 mars 2019 në moshë 52 vjeçare, si pasojë e komplikimeve të goditjes në tru që e kishte ... Read More

Jeta dhe karriera e Luke Perryt, yllit të “Beverly Hills, 90210” që ndërroi jetë nga komplikimet e goditjes në tru

04/03/2019

Luke Perry ka qenë një aktor amerikan, i cili u bë idhull i të rinjve në vitet e nëntëdhjeta me rolin e Dylan McKay në ... Read More

Ndërron jetë Luke Perry

04/03/2019

Aktori amerikan, Luke Perry, ka ndërruar jetë në moshën 52 vjeçare, më pak se një javë prej se pësoi goditje në tru. Zëdhënësi i tij ... Read More

Para se të pësonte goditje në tru, Luke Perry ka pasur edhe probleme të tjera shëndetësore

03/03/2019

Ish-ylli i “Beverly Hills 90210”, Luke Perry, në javën që lamë pas ka pësuar goditje në tru, mirëpo kjo nuk është hera e parë që ... Read More

Mësohet arsyeja e shtrirjes në spital të Luke Perryt, aktori ka pësuar goditje në tru

02/03/2019

Luke Perry ditë më parë është shtrirë në spital, ndërsa është mësuar se arsyeja e hospitalizimit ka qenë një goditje në tru që ka pësuar ... Read More