Tag: “Përforcimi

Zbulohet përforcimi i parë i janarit për Mourinhon

19/11/2021

Ka një marrëveshje: Ky do të jetë përforcimi i parë i janarit për Mourinhon. Jose Mourinho është duke përgatitur goditjen e parë gjatë merkatos së ... Read More

Flet përforcimi i ri i Milanit: “Ëndrrat bëhen realitet nëse besoni në to”

02/09/2021

Junior Messias, përforcimi i ri i rossonerëve tha se ai është i emocionuar që është në Milano dhe pretendoi se kalimi i tij te Rossoneri ... Read More

Transferi i parë i Barcelonës është brazilian

19/05/2021

Mbrojtësi i krahut të djathtë, braziliani Emerson Royal do të jetë përforcimi i parë te skuadra e Barcelonës për sezonin e ardhshëm. Emerson do t’i ... Read More

Punë e kryer, Depay transferohet të gjiganti evropian

04/05/2021

Depay do t’i bashkohet Barcelonës. Sulmuesi holandez Memphis Depay do të jetë përforcimi i parë i skuadrës së Barcelonës në afatin kalimtar të verës, ka ... Read More

Milani e ka seriozisht, ja përforcimi i parë për këtë vit

02/03/2021

Maldini e ka seriozisht, ja përforcimi i parë për këtë vit. Paolo Maldini nuk e ka ndërmend aspak që të heqë dorë nga transferimi i ... Read More

Arrin në Milano përforcimi i ri nga Chelsea

22/01/2021

Përforcimi i ri nga Chelsea mbërrin në Milano.Fikayo Tomori ka arritur në Aeroportin e Milanos ku pritet të bëjë testet mjekësore dhe më pas të ... Read More

Zidane rikthen buzëqeshjen, po vjen super përforcimi që do ta frikësojë Barcelonën

29/04/2019

Zidane rikthen buzëqeshjen, po vjen super përforcimi që do ta frikësojë Barcelonën Real Madrid është i gatshëm të realizojë një tjetër përforcim që pritet të ... Read More

Zyrtare: Adenis Shala kalon te Feronikeli

29/01/2019

I riu Adenis Shala është përforcimi më i ri i Feronikelit, që po vazhdon t’i forcojë radhët e veta. Shala që më parë ka luajtur ... Read More

Zyrtare: Remzifaik Selmani nënshkruan me Llapin, vjen si huazim nga Shkëndija e Tetovës

22/01/2019

Përforcimi i radhës tek Llapi në këtë afat kalimtar është sulmuesi i krahut të majtë i cili luan edhe si qendërsulmues, Remzifaik Selmani. Lojtari te ... Read More