Tag: përfliten

Rrëfehet Adrola Dushi: Kam vetëm një “Kapo” në jetën time!

17/08/2021

Prej disa kohësh tashmë, dyshja e njohur Adrola Dushi dhe Capital T po përfliten për një romancë mes tyre. Së fundmi, modelja ka dhënë një ... Read More

Mohuan lidhjen, por Mevlani dhe Aristela fotografohen në shtrat

30/07/2021

Aristela dhe Mevlani prej pak kohësh po përfliten për një lidhje mes tyre. E ftuar në “Abc e Pasdites” Aristela i mohoi thashethemet duke thënë ... Read More

Ndryshime në Policinë e Shtetit

09/03/2019

Ndryshimet që përfliten prej javësh në Policinë e Shtetit të Shqipërisë dhe në Ministrinë e Brendshme kanë prekur Drejtorinë e Qarkut të Vlorës. Kreu i ... Read More

Shekerinska: Me rëndësi janë reformat, jo presidenti

29/01/2019

29 Janar 2019 / 17:32 Gjatë konferencës së përbashkët të tre zyrtarëve të LSDM-së që përfliten si kandidat të mundshëm për president, Shekerinska, Dimitrov dhe ... Read More