Tag: përballjet

Hidhet shorti, përballje gjigandësh në çerekfinalet e Champions League

10/07/2020

Liga e Kampioneve ka mësuar përballjet për fazën finale të këtij edicioni në turneun më të rëndësishëm të futbollit europian për klube. Shorti i hedhur ... Read More

Vazhdon ‘mallkimi’ i Napolit me skuadrat angleze, ky është rekordi i zi

11/04/2019

Skuadra e Napolit duket se është e ‘mallkuar’ për përballjet me skuadrat nga Premierliga. Nënkampionët e Serie A janë mposhtur në ndeshjen e sotshme kundër ... Read More

Gjilani – Trepça ‘89, KEK-u vs Drenica, mbyllen pjesët e para

30/03/2019

Kanë përfunduar pjesët e para në dy përballjet e javës së 24-të të Ipko Superligës së Kosovës.Në Gjilan po përballen Gjilani dhe Trepça ’89, ndërkohë ... Read More