Tag: pëlqen

James Rodirguez gëzon Milanin me deklaratën e bërë

31/07/2021

James Rodriguez pëlqen kalimin në Serie A: Më mungon vetëm ai nga kampionatet e mëdha. James Rodriguez pritet të largohet nga Evertoni pas vetëm një ... Read More

I nxorën mesazhe me të “dashurin e burgosur”, reagon sërish Lediana

19/03/2021

I nxorën mesazhe me të “dashurin e burgosur”, Ledjanës nuk i pëlqen emri që i tij. Që kur u bë pjesë e emisionit “Për’puthen”, Ledjana, ... Read More

Leonora bën ndryshimin e madh, si ju duket me këtë ndryshim?

16/03/2021

A po i’u pëlqen ky stil i Leonorës? Leonora Jakupi është një ndër fytyrat më të bukura në mediat rozë. Ajo shumicën e kohës kalon ... Read More

Jasmina publikon një foto joshëse, por komenti i Andit merr gjithë vëmendjen

07/03/2021

Jasmina publikon foto joshëse. Jasmina Kadriu konkurrente në Përputhen pëlqen konkurrentin Andin. Atë e pëlqen edhe Sara, prandaj shpesh herë kanë pasur debate më njëra ... Read More

Reja vishet me dallamë e ia merr dorën, ky është reagimi i vjehrrës së Arianes

20/02/2021

A po i’u pëlqen ky veprim i Arianës me vjehrrën e saj. Ariana Fejzullahu është një nuse e dalluar në shumë aspekte. Ajo me pozat ... Read More

“Eh çfarë dhëndri kemi”! Tolgahan mëson shqip dhe fansat u çmenden

28/11/2020

Tolgahan ka nisur të mësojë shqip dhe duket se i pëlqen shumë. Aktori turk, i cili ka arsye më shumë se kushdo pasi ai është ... Read More

Zeshkanet apo biondet, Behgjet Pacolli tregon se cilat i pëlqejnë më shumë

01/11/2020

Behgjet Pacolli tregon se a i pëlqen më shumë zeshkanet apo biondet. Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka treguar për preferencat e ... Read More

Figura e parë që shihni tregon çfarë dëshiron zemra juaj më së shumti

31/10/2020

17:35 | 30 Tetor 2020 Zebra: Ju jeni një ekstrovert: ju pëlqen të flisni, të festoni, të takoni njerëz të rinj dhe të bëni gjëra ... Read More

Capello: Ky Milan më pëlqen

19/10/2020

Capello thotë se ky Milan më pëlqen, meritë e Piolit. Fjalë vërtet të ëmbla ato të Fabio Capello karshi Milanit të sotëm. Ish-trajneri friulian u ... Read More

Fotot/ Ronaldo ndërron look dhe rrjeti shpërthen në meme gazmore

28/05/2020

Cristiano Ronaldo njihet si një nga futbollistët që i pëlqen të ndërroj shpesh look. Kështu ka ndodhur edhe këtë herë, që ylli i Juventusit ka ... Read More

Nëse bezdiseni kur tjerët e përtypin ushqimin, atëherë mund të jeni gjeni

01/11/2019

Të bëhemi të sinqertë, askujt nuk i pëlqen ta dëgjojë personin afër vetes duke përtypur.Por, ka disa njerëz që tejet mase bezdisen nga ky fenomen, ... Read More

Disa arsye se pse nuk duhet të hani ushqimin e njëjtë çdo ditë

27/09/2019

Ju pëlqen ta mbani darkën sa më të thjeshtë dhe të njëjtë? Ka ardhur koha ta rimendoni këtë gjë. Edhe pse në ditët e sotme ... Read More