Tag: Patrisi

Në mes të thashethemeve për ndarje nga Patrisi, Tuna nxjerr banesën në shitje

10/03/2021

Tuna shpallë banesën në shitje, në mes të thashethemeve për ndarje nga Patrisi. Ka disa javë tashmë që thashethemet për një ndarjen të Tunës dhe ... Read More

Tuna shtatzënë? – Zbulohet e vërteta

23/01/2021

Tuna shtatzënë për herë të dytë. Pas raportimeve për ndarje nga Patrisi, këngëtarja Tuna është zhvendosur në Amerikë, bashkë me djalin e saj Tianin. Emisioni ... Read More

“Është e komplikuar”, Patris Berisha flet për ndarjen nga Tuna

03/01/2021

Patrisi dhe Tuna më nuk janë në lidhje dashurie. Muzikanti Patris Berisha, dhe vëllai i tij, këngëtari Robert Berisha kanë qenë të ftuarsë fundmi në ... Read More

Tuna i hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi: Në Instagram mundesh t’ja bësh edhe Sali Berisha, por …

03/01/2021

Tuna dhe Patrisi nuk janë më në lidhje. Prej kohësh po përflitet që Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këngëtarja ka ... Read More

I hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi kanë diçka për t’i thënë Tunës

02/01/2021

Tuna dhe Patrisi janë ndër dyshet më të përfolur në media, pas lajmeve se i kanë dhëne fund  martesës.Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga ... Read More

Tuna i jep fund martesës me Patrisin dhe ‘arratiset’ në Miami

26/12/2020

‘Pajtohen’ dy vëllezërit Berisha, Roberti ironi me ish-kunatënTuna dhe Patrisi kanë qenë ndër vite një ndër çiftet më të përfolura në showbiz-in tonë. Dyshja që ... Read More

Tuna ia ndërroi mbiemrin, kur e pa Patrisi të birin për herë të fundit

06/12/2020

Ja kur e pa Patrisi të birin për herë të fundit Janë ndezur edhe një herë lajmet në lidhje me raportin mes Altuna Sejdiut dhe ... Read More

Pasi Tuna i hoqi djalit mbiemrin e Patrisit në Instagram, vjen reagimi i Robertit

05/12/2020

Tuna i hoqi djalit mbiemrin e Patrisit në Intagram. Ditën e sotme Tuna dhe Patrisi kanë qenë shumë të komentuar pas lajmeve se dyshja i ... Read More

Patrisi bën një gjest shumë të pahijshëm, si do të reagoj Tuna?

23/11/2020

Tuna dhe Patrisi janë dy personazhe shumë të përfolura. Kohët e fundit siç duket janë bërë trend puthjet në buzë mes prindërve e fëmijëve sado ... Read More

Foto/ Patrisi është ndarë nga Tuna? Ja me kë e kaloi 14 Shkurtin

16/02/2020

Tuna dhe Patrisi prej kohësh janë në vëmendje të medias dhe rrjeteve sociale pasi aludohet se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Aludimet filluan ... Read More

Tuna dhe Patrisi bashkë me djalin shëtisin rrugëve të Çikagos

15/11/2019

17:46 | 11/15/2019 Foto: Instagram Tuna dhe Patrisi publikuan pamje nga pushimet në Amerikë. Tuna dhe Patrisi po shijojnë në maksimum qëndrimin në Amerikë, ku ... Read More

Pamje ekskluzive brenda festës së ditëlindjes së dytë të Tianit, djalit të Tunës dhe Patrisit

03/05/2019

19:11 | 3 Maj 2019 19:11 | 3 Maj 2019 Djali i Tunës dhe Patrisit dje festoi ditëlindjen. Tuna dhe Patrisi dje i organizuan festë ... Read More