Tag: Patris

Pas muajsh të ndarë shpërthen Tuna: Vetëm narcistët nuk paguajnë mbështetje për fëmijët

16/03/2021

Është konfirmuar tashmë ndarja e Tunës nga Patris. Prej më shumë sesa 4 muajsh, çifti nuk është më bashkë. Megjithatë Tuna ka zgjedhur të reagojë ... Read More

Një muaj nga humbja e nënës, Robert dhe Patris Berisha prekin me fjalët për të ndjerën

09/02/2021

Robert dhe Patris Berisha humbën nënën e tyre një muaj më parë, pasi nuk arriti ta fitonte betejën me kancerin. Pavarësisht se ka kaluar 1 ... Read More

Patris Berisha e kujton me fjalë prekëse nënën e tij në 1 mujorin e vdekjes

09/02/2021

Patris Berisha e ka kujtuar nënën e tij në një mujorin e ndarjes së saj nga jeta. Berisha në Facebook ka publikuar një foto me ... Read More

Pas humbjes së nënës, Robert Berisha merr këtë vendim

12/01/2021

Robert dhe Patris Berisha vetëm pak ditë më parë humbën njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre. Së fundmi, moderatori ka marrë një vendim të ... Read More

Pas vdekjes së nënës, Roberti merr vendimin e papritur

11/01/2021

Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën. Lajmin e ish-vjehrres e kanë marrë rëndë edhe Tuna e Nora, përcjell ORAinfo. ... Read More

Nora Istrefi kujton ish-vjehrrën: Më ke dashur, ke qenë gjithmonë shoqja ime

09/01/2021

Ditën e sotme nëna e Robert dhe Patris Berishës ndërroi jetë. Lajmin e hidhur e dha i pari Patrisi i cili me një status të ... Read More

Robert dhe Patris Berisha humbin nënën, postimi prekës në rrjetet sociale

09/01/2021

Robert dhe Patris Berisha kanë humbur nënën e tyre. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Patris me anë të një njoftimi në Facebbok, ... Read More

Vdekja e nënës së Robertit, Nora i mërzitë të gjithë me mesazhin lamtumirës

09/01/2021

Mëngjesin e sotëm, Robert dhe patris Berisha morën lajmin e hidhur për humbjen e personit më të shtrenjtë për ta. Nëna e tyre, Teuta Berisha, ... Read More

Patrisi tha se Tiani do ta këtë mbiemrin vetëm Berisha, vjen reagimi i papritur nga Tuna

05/01/2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna dhe Patris Berisha më nuk janë bashkë. Këtë se fundmi e ka konfimuar edhe vet Patrisi. Ai ... Read More

“Është e komplikuar”, Patris Berisha flet për ndarjen nga Tuna

03/01/2021

Patrisi dhe Tuna më nuk janë në lidhje dashurie. Muzikanti Patris Berisha, dhe vëllai i tij, këngëtari Robert Berisha kanë qenë të ftuarsë fundmi në ... Read More

“Kush e ka patur gruan më të bukur?”/ Robert Berisha: Unë e kam pasur më të bukur se Patrisi

03/01/2021

Robert dhe Patris Berisha kanë qenë të ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në një intervistë ku kanë folur edhe për jetën e tyre ... Read More

Patrisi thyen heshtjen, flet për ndarjen nga Tuna

02/01/2021

Patris Berisha flet për ndarjen nga Tuna: Është e komplikuar. Muzikanti Patris Berisha, dhe vëllai i tij, këngëtari Robert Berisha kanë qenë të ftuarsë fundmi ... Read More