Tag: partnerit

Selvija i kërkon të bëjnë një bebe, kështu i përgjigjet Shpat Kasapi

02/04/2021

Selvija i ka bërë publikisht tre kërkesa partnerit të saj, Shpat Kasapit. Ajo i ka kërkuar një jetë modeste, një shtëpi të vogël dhe kryesorja: ... Read More

“Dashuria pushton gjithçka”, Ardiana publikon foton me të bukur në krahët e të dashurit

26/03/2021

Adriana më e lumtur se kurrë krah partnerit Aktorja dhe deputetja e re e Kuvendit, Adriana Matoshi duket mjaft e lumtur përkrah partnerit. Ajo në ... Read More

Letra e partnerit emocionin Leonorën: Prej nëntë vitesh jemi bashkë

02/01/2021

Leonora Jakupi emocionohet nga letra e partnerit që ia dërgoi në emision: Prej nëntë vitesh jemi bashkë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi është shprehur ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 26 korrik 2020

26/07/2020

Dashi Sjellja e kohëve te fundit kundrejt partnerit do sjelle probleme për jetën ne çi ft sot. Ai nuk do duroje me histerinë tuaj dhe ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 11 qershor 2020

11/06/2020

DashiDo i shprehni hapur ndjenjat përkundrejt partnerit tuaj sot dhe gjerat do ecin ashtu si e kishit ëndërruar. Ne mbrëmje mund te merrni edhe ndonjë ... Read More

Fjetja pranë një partneri që gërhet është e keqe për shëndetin

24/11/2019

Shkencëtarët kanë zbuluar se gërhitja e partnerit tuaj mund të jetë e dëmshme si për shëndetin tuaj fizik ashtu dhe atë mendor.Shoqata Britanike e Gërhitjes ... Read More

Jennifer Lopez publikon video romantike me të fejuarin

27/04/2019

Jennifer Lopez duket mjaft e lumtur në krahët e partnerit të saj. Diva me famë botërore Jennifer Lopez në rjetin social Instagram ka postuar një ... Read More

J.Lo thotë se nuk e ka në plan martesën

15/04/2019

Muaj më parë, Jennifer Lopez i tha ‘PO’ propozimit të partnerit të saj, Alex Rodriguez për fejesë. Edhe pse pritej data e martesës, J.LO i ... Read More