Tag: partneri

Dafina feston ditëlindjen, i dashuri i bën befasinë më të bukur që keni parë

14/04/2021

Dafina Zeqiri merr surprizën më të bukur nga partneri në ditëlindjen e saj. Këngëtarja, Dafina Zeqiri, sot feston 32-vjetorin e lindjes. E në këtë ditë ... Read More

‘Si manikene’, Sara Hoxha rikthen linjat trupore pas lindes së vajës

08/04/2021

Sara Hoxha dhe partneri i saj, Ledri Vula, ka pak muaj që janë bërë prindër për herë të parë.Vajza e cila i lumturoi çiftin quhet ... Read More

Afërdita Dreshaj bëhet për herë të parë nënë, këto janë fjalët emocionuese të saj

17/03/2021

Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë. Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ... Read More

“Pse jeta ime përfundoi kështu?”, tek ankesat e Arbanës për Edin gjetën veten të gjitha femrat!

12/03/2021

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj, janë një ndër çiftet padyshim më të dashur të shoëbizit shqiptar. Ata janë partnerë jete, ... Read More

I dashuri e ‘shkrinë’ Shkurte Gashin me dhuratën e fundit

06/03/2021

Shkurte Gashi befasohet nga partneri për ditëlindje Këngëtarja Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen, e kjo datë është më e veçantë për të, pasi pak javë ... Read More

Studimi: Meshkujt tradhtarë vozisin “Audi”

06/03/2021

A vozitë veturë të markës “Audi” partneri juaj? Nëse po, atëherë duhet të keni kujdes të shtuar. Një anketim i kamotshëm, i kryer nga sajti ... Read More

Biznesmeni turk tregohet i kujdeshëm ndaj Gentës, kështu e uron për Shën Valentin

14/02/2021

Kështu i uron Shën Valentinin partneri Genta Ismajlit. Këngëtarja ka marrë një urim plot dashuri. Husein e ka uruar Gentën me një postim në Instagram. ... Read More

Miliarderët: Gates dëshiron të shërojë botën, Bezos dëshiron të shpëtojë planetin

05/02/2021

08:44 | 4 Shkurt 2021 Bill Gates ka vendosur të shërojë botën. Partneri i tij i biznesit Paul Allen bleu klube sportive. Donald Trump u ... Read More

Marina Fara zyrtarizon lidhjen në Dubai me biznesmenin e dënuar më herët

30/01/2021

Kush është partneri që e futi në telashe me policinë vajzën e këngëtares – Marina Fara po shijon historinë e saj të dashurisë me biznesmenin ... Read More

Fifi e lidhur me Fationin e ‘Përputhen’, sqarohet këngëtarja

24/01/2021

Fifi flet për ndarjen nga partneri dhe lidhjen me Fationin e ‘Përputhen’. Pak dite me parë një postim i Fifit ku etiketonte Fationin e “Përputhen”, ... Read More

Pamje nga festa gjigante, Fjolla Morina dedikim plot ndjenjë partneri për 30-vjetor: Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!

17/01/2021

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla, ka festuar sot 30-vjetorin. Këtë e ka treguar vetë këngëtarja, e cila ka zbuluar në rrjete sociale pamje nga ... Read More

“Juventusi duhej ta transferonte Ibrahimovicin, do ishte partneri i duhur për Ronaldon”

07/12/2020

Juventusi duhej ta transferonte Ibrahimovicin, do ishte partneri i duhur për CR7, kështu ka thënë Raiola. Agjenti i njohur, Mino Raiola mendon se Juventusi duhej ... Read More