Tag: partneren

Lanë pas mëritë! Në 40-vjetorin e saj të lindjes, familja mbretërore uron publikisht Meghan-in

04/08/2021

Sot është një ditë e veçantë për partneren e Princ Harryt, Meghan Markle, e cila feston 40-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të shënuar, nuk ... Read More

I shkriu zemrën, Xheri publikon fotografinë e parë me mbesën e saj Poem Blu

07/02/2021

Ledri bashkë me partneren Sarën dhe vajzën, Poem Blu kanë ardhur nga Gjermania në Kosovë. E mbesës së vogël gjyshërit Agron dhe Xheraldina Vula i ... Read More

Pas Mimozës, Seldi ndahet edhe nga e dashura e re, fshin të gjitha fotografië

05/12/2020

Seldi Qalliu fshin fotografitë me partneren e re dhe nuk ndiqen më në rrjete sociale. Kanë kaluar vetëm dy muaj që kur këngëtari Seldi Qalliu ... Read More

Bora dhe Donaldi nuk fshihen më/ Çifti shpreh dashurinë edhe në rrjetet sociale

03/12/2020

Donaldi di si ta bëjë të lumtur partneren e tij Bora Zemanin. Së fundmi aktori dhe prezantuesi shqiptar ka realizuar një portret shumë të bukur ... Read More

“Çfarë mendon për Mimoza Shkodrën?”, partnerja e Seldit surprizon me përgjigjen: Më bëhet qefi që janë ndarë

21/09/2020

Këngëtari Seldi Qalliu vetëm pak ditë më parë na prezantoi me partneren e tij, modelen Sindi Çela. Gjatë kësaj kohe, çifti nuk i ka kursyer ... Read More

Big Basta i revoltuar: Industria e muzikës pa mbështetje, po pështyhet qëllimisht në vend

19/09/2020

Big Basta është shkëputur prej një periudhe të gjatë nga muzika. Së bashku me partneren e tij, këngëtaren Vesa Luma u larguan nga Shqipëria duke ... Read More

“Sa herë je fejuar?” Partnerja ngacmon Seldin me pyetjen epike dhe tregon reagimin e tij

16/09/2020

Pas kohë pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu na prezantoi me partneren e tij, Sindin. Kjo e fundit jeton në Belgjikë dhe punon si ... Read More

Nga vendi i dasmës tek emri i bebushit, Eduart Grishaj i tha të gjitha

22/07/2020

Regjisori Eduart Grishaj do të bëhet baba për herë të parë me partneren Arbana Osmani, ndërsa çifti është në pritje të një djali. Megjithatë, çifti ... Read More

Eros Grezda flet hapur për kohën në karantinë me Oriola Marashin: Po kalojmë bukur

24/04/2020

Eros Grezda ka treguar sesi po kalon në karantinë, së bashku me partneren e tij. Oriola Marashin. Ndonëse nuk ia përmendi emrin, duke folur për ... Read More

“Dashuria është një lojë e humbur”, Stresi i dedikon një tjetër këngë Keisit

21/01/2020

Ndarja e reperit Stresi me partneren e tij Keisi, ka qënë mjaft e komentuar në showbiz-in shqiptar dhe jo vetëm. Ndarjet dhe ribashkimet e tyre ... Read More

Ekskluzive/ Rrëfehet Alketa Vejsiu: Nga ftesa për Sanremo në Itali tek gojët e liga në Tiranë

18/01/2020

Detajet/ Prezantimi me partneren e Ronaldos  dhe surpriza e moderatores në natën e tretë – “Si u bëra pjesë e festivalit të famshëm” Enida Himaj ... Read More

“Merre shtruar”, ja çfarë i ka thënë aktori Agim Bajko vajzës së tij për lidhjen me moderatorin Ardit Roshi

16/01/2020

Propozimi LIVE i Ardit Roshit për partneren er tij Blerina Bajko ishte një ndër gjërat më të bukura që mund të kishim parë ditët e ... Read More