Tag: paralajmëron

Paralajmërohet vala e tretë e koronavirusit

25/11/2020

OBSH’ja paralajmëron për valën e tretë të koronavirusit. Ende pa kaluar vala e dytë e pandemisë së koronavirusit, ekspertët po paralajmërojnë për një valë të ... Read More

Paraljmërohet rikthimi i Pogbës te Juventusi

05/11/2020

Juventus paralajmëron rikthimin e Pogbës. Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, nuk e ka përjashtuar rikthimin e Paul Pogbës te ‘Zonja e Vjetër’ në të ... Read More

Vendim i papritur i Ibrahimovicit: A po e paralajmëron rikthimin në Kombëtaren e Suedisë?

02/11/2020

A po e paralajmëron Ibrahimovic rikthimin në Kombëtaren e Suedisë? Zlatan Ibrahimovic ka lënë të kuptohet se dëshiron të rikthehet në Kombëtaren e Suedisë, nga ... Read More

Llapi pas humbjes nga Drenica paralajmëron largimin nga Superliga

01/11/2020

Llapi paralajmëron largimin nga Superliga. Llapi ka paralajmëruar me largim nga Superliga në shenjë pakënaqësie ndaj FFK-së në krye me Agim Ademin. Përmes një njoftimi ... Read More

Albatriti në këtë mënyrë po mundohet me bindë babain për një këngë së bashku

19/10/2020

Albatriti: Jom tu mundu me shti me bo ni kong me mu nashta pe han foren. Albatrit Muqiqi duket se po paralajmëron projektin e ardhshëm ... Read More

Instagram në luftë kundër ngacmimit dhe dezinformimit

17/12/2019

“Duke filluar nga sot, ne do të përdorim një program që paralajmëron përdoruesit, kur historia e tyre mund të konsiderohet si dëmtuese. Kjo do t’u ... Read More

FBI: Televizorët e mençur mund t’ju spiunojnë

03/12/2019

FBI paralajmëron se televizorët e zgjuar, të cilët, ndryshe nga ata të zakonshëm lidhen me internetin, janë veçanërisht të prekshëm nga sulmet e hakerëve, të ... Read More

Cilat janë rreziqet që vijnë nga trajtimet estetike

27/09/2019

Administrata e Ushqimit dhe Barnave në SHBA (FDA) paralajmëron për rrezikun e injektimit të mbushësve të lëkurës që përdoren për qëllime kozmetikeKy rrezik mbart injeksionin ... Read More

De Bruyne paralajmëron Liverpoolin: Do t’iu kapim sikur edicionin e kaluar

16/09/2019

10:45 | 16 Shtator 2019 De Bruyne paralajmëron Liverpoolin: Do t’iu kapim sikur edicionin e kaluar 10:45 | 16 Shtator 2019 Mesfushori i Manchester City, ... Read More

Studimi i ri: Ushqimet fast food mund të shkaktojnë sëmundje të trurit

17/06/2019

Një studim i Universitetit Kombëtar Australian (ANU) paralajmëron për një lidhje ndërmjet kalorive të shtuara në ushqimet fast food dhe sëmundjeve të trurit, ndër të ... Read More

Veseli: Ligji i ri për vlerat e UÇK-së do ta caktojë një datë për gjithë dëshmorët

05/05/2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, paralajmëron se shumë shpejt Kuvendi i Kosovës do të miratoj ligjin për Vlerat e ... Read More

Fillojnë xhirimet e klipit të ri nga Seven Saraçi?

01/05/2019

Seven Saraçi paralajmëron kthimin e tij me 'Vepra të mëdha'. Ditë më parë Seven Saraçi kishte paralajmëruar se klipi i projektit të ri do lansohet ... Read More