Tag: Paolo

“Bomba” e ditës: Zbulohet biseda mes legjendës së Realit dhe drejtorit teknik të Milanit

24/06/2021

“Alo Paolo, jam Sergio Ramos…!” Zbulohet biseda mes legjendës së Realit dhe drejtorit teknik të Milanit. Sergio Ramos është një hap larg PSG dhe pritet ... Read More

Maldini e bën punën e madhe, po e sjell në San Siro yllin e madh

08/06/2021

Maldini ‘shënjestron’ Londrën: Go.ditje e trefishtë nga Milan. Paolo Maldini duket i ‘dashuruar’ me Londrën dhe pikërisht me skuadrën e Chelseas ku Rossonerët kanë shumë ... Read More

Calabria – Milan, më në fund ka nisur të lëvizë diçka

04/06/2021

Paolo Maldini po diskuton personalisht mbi rinovimet e futbollistëve dhe sigurisht që ka çështje delikate si Calhanoglu apo Kessie e Romagnoli. Por, edhe më të ... Read More

Maldini s’ka të ndalur, fillon negociatat për transferimin e super lojtarit nga Serie A

03/06/2021

Drejtori i Milanit, Paolo Maldini e ka nisur furishëm fushatën për transferimin e lojtarëve, në mënyrë që të forcoj skuadrën, duke pasur parasysh se klubi ... Read More

Maldini po e sjell në Milan mesfushorin nga Premier League

30/05/2021

Maldini arrin një transfer në mesfushë nga Premier League. Paolo Maldini po mendon për përforcimin e repartit të mesfushës dhe blerja e rradhës mund të ... Read More

Milan kualifikohet në Ligën e Kampionëve, Malini nis aksionin për transferimin e 20 vjeçarit

24/05/2021

Paolo Maldini peshkon 20 vjeçarin. Milani po shikon Skocinë për të forcuar korsitë e jashtme. Maldini dhe Massara i kanë vënë sytë në një profil ... Read More

Milan po transferon lojtarin që u shpall Kampion i Botës

22/05/2021

E bujshme: Milan transferon yllin e Chelsea. Paolo Maldini ka gati goditjen e parë për merkaton e verës! Milan të dielën do të përballet me ... Read More

Po e kërkon që dy sezone, Milan e ka gati planin për ta transferuar sulmuesin nga Serie A

15/05/2021

Paolo Maldini dhe Ricky Massara tashmë janë duke bërë disa plane përpara afatit kalimtar të kësaj vere, të gatshëm për të përforcuar skuadrën. Dhe duke ... Read More

Punë e kryer: Milan po e tranferon yllin e francez

12/05/2021

Milan transferon yllin e Ligue 1. Paolo Maldini ka gati një tjetër transferim low-cost. Drejtuesit e Milanit kanë filluar të punojnë për merkaton e verës ... Read More

Maldini po e transferon yllin nga Premier Liga me kosto zero

12/05/2021

Milan transferon mbrojtësin e Premier League. Paolo Maldini ka piketuar goditjen me parametra zero. Milan është në kërkim të një zëvendësuesi për Theo Hernandez në ... Read More

Zbulohet transferi i madh i Milanit

10/05/2021

Soumare tek Milan? Zbulohet gjithçka. Paolo Maldini e ka Boubacary Soumaren njërin nga objektivët më të rëndësishëm të merkatos së kësaj vere mirëpo gjërat kanë ... Read More

Zbulohet skuadra e re e Dybalas

26/03/2021

Pa të ardhme tek Juventus, ja skuadra e re e Dybalas. Paolo Dybala vështirë se do të kalojë edhe një sezon tjetër tek skuadra e ... Read More